ye-logo.v1.2

Прогноз погоди на тиждень: поступове зростання температури

Суспільство 1323
Впродовж тижня ставатиме дедалі тепліше
Впродовж тижня ставатиме дедалі тепліше. Фото: ілюстративне pixabay.com

У середу та п’ятницю можливе випадання снігу — іноді мокрого.

Цього тижня на території Хмельницької області буде мінливою, але не настільки як у попередні сім днів. Зокрема, у своїх прогнозах синоптики вказують, що найбільш стабільним явищем буде поступове зростання температури повітря. Теплішати буде не лише вдень, а й вночі. Однак сніг надалі випадатиме в окремі дні тижня.

Щодо температури повітря і можливих опадів, то усі синоптичні сайти поки що більш-менш сходять у своїх прогнозах. Наприклад, за інформацією Українського гідрометеорологічного центру та сайту «Гісметео», вдень теплішатиме від -1 градуса у вівторок до +10-и у неділю. Попередньо на сніг варто чекати у середу та п’ятницю. У решту днів — мінлива хмарність.

У вівторок, 9 березня, нічна температура повітря коливатиметься на рівні -6..-8 градусів, а денна сягатиме -1..+1 градусів. Впродовж доби спостерігатиметься мінлива хмарність без істотних опадів.

У середу, 10 березня, нічна температура повітря коливатиметься на рівні -6..-8 градусів, а денна сягатиме 0..+2 градусів. Попередньо сніг розпочнеться наприкінці ранку й падатиме до пізнього вечора. Через зростання температури повітря сніг перетвориться на мокрий сніг або навіть з дощем.

У четвер, 11 березня, нічна температура повітря коливатиметься на рівні -6..-8 градусів, а денна сягатиме 2..4 вище нуля. Цього разу впродовж доби спостерігатиметься мінлива хмарність без істотних опадів.

У п’ятницю, 12 березня, нічна температура повітря коливатиметься на рівні -1..+1 градусів, а денна сягатиме 3..5 тепла. Синоптики прогнозують, що сніг почнеться рано-вранці. Вдень він перетвориться у мокрий сніг, а ввечері — на дощ.

У суботу, 13 березня, нічна температура повітря коливатиметься на рівні -1..+1 градусів, а денна сягатиме 7..9 вище нуля. Цього дня буде без суттєвих опадів. Прогнозують переважно мінливу хмарність, але впродовж дня небо має ставати дедалі яснішим.

У неділю, 14 березня, нічна температура повітря коливатиметься на рівні -1..+1 градусів, а денна сягатиме 7..10 градусів тепла. Ймовірно, що впродовж дня буде сонячно. Без опадів.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую