ye-logo.v1.2

«У мене є антитіла»: Симчишин розповів, чи планує вакцинуватись

Суспільство 2085
На Хмельниччині вакцинували понад пів тисячі осіб
На Хмельниччині вакцинували понад пів тисячі осіб. Фото: pixabay.com

В області вакцинували понад пів тисячі осіб.

Станом на ранок 10 березня у Хмельницькій області вакцинували 588 осіб. Як повідомив Хмельницький міський голова Олександр Симчишин під час онлайн-прийому громадян, більшість із них медики. Вакцинуватись також можуть публічні особи з метою популяризації вакцинації, у випадку, коли у флаконі залишається ще одна доза.

«Кількість вакцинованих не велика. З 11 березня починає працювати ще одна мобільна бригада, бо, наразі працювала тільки одна. Я думаю, що кількість вакцинацій буде більшою.  Як на мене, головна причина недовіри до вакцини в тому, що про неї стало відомо у той же день коли привезли. Має бути правильна державна політика та інформаційна робота, а головне - правда про якість вакцини й побічні дії», - зазначив міський голова.

За його словами, спочатку влада обіцяла Pfizer, потім китайську CoronaVac, далі AstraZeneca, а потім коли вакцина приїхала, то виявилось це CoviShield - аналог  AstraZeneca. Тому й самі лікарі не сильно тому довіряють їй.

«Ми наголошували на тому, що вакцинацію проводитимемо виключно за бажанням. Якщо кількість охочих буде рости, то будемо забезпечувати ту частину функцій вакцинування, за яку відповідаємо», - зазначив Олександр Сергійович.

Міський голова додав, що сам є прихильником вакцинації. Вважає вакцину і вироблення імунітету тим, що перетворить  COVID-19  на звичайний грип і суспільство реагуватиме на нього як і на інші хвороби.

«Я здавав тест на наявність антитіл до коронавірусу. У мене їх шість одиниць і лікарі кажуть, що вакцинуватись ще місяць-два нема потреби. Через місяць нову здам ІФА-тест, а потім буду визначатись», - розповів Олександр Симчишин.

 Читайте також: Коронавірус на Хмельниччині: статистика станом на 10 березня

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую