ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині розпочали роботу шість окружних прокуратур

Суспільство 2789
Відсьогодні на території Хмельниччини діє 6 окружних прокуратур
Відсьогодні на території Хмельниччини діє 6 окружних прокуратур. Фото: автора

Реорганізація відбулась через утворення нових районів.

Сьогодні, 15  березня, у Хмельницькій області розпочали роботу шість окружних прокуратур. Як повідомив керівник Хмельницької обласної прокуратури Олексій Олійник, їх розташування та робота пов'язані зі створенням нових районів.

«В окружних прокуратурах буде працювати 146 прокурорів, це така ж кількість, що була в місцевих прокуратурах. Усі вони мають пройти атестацію таким чином, як і прокурори генпрокуратури та обласних прокуратур. Наразі процедура часткова завершена і пройшли її 134 прокурори. Через об'єктивні причини для деяких працівників терміни атестації перенесли. Надалі вони їх пройдуть обов'язково. Не пройшли атестацію та звільнені з посад троє осіб», - зазначив Олексій Леонідович.

За його словами, розпочали роботу Волочиська, Кам’янець-Подільська, Летичівська, Хмельницька та Шепетівська окружні прокуратури та окружна прокуратура міста Хмельницького. У межах територіальної юрисдикції прокуратур сформовано і діють відділи:

Шепетівська окружна прокуратура – Білогірський, Нетішинський та Полонський відділи,

Летичівська окружна прокуратура – Віньковецький та Старосинявський відділи,

Хмельницька окружна прокуратура – Ярмолинецький відділ,

Кам’янець-Подільська окружна прокуратура – Новоушицький та Чемеровецький відділи,

Волочиська окружна прокуратура – Теофіпольський відділ.

Територіальна юрисдикція окружних прокуратур. Фото: Хмельницької обласної прокуратури

У Красилові та Ізяславі, де є приміщення прокуратур, але не утворенні відділи, також будуть залишаться співробітники прокуратури. Там періодично працюватимуть заступники із відділів, до яких вони відносяться. Олексій Олійник каже,  проблем із прийняттям звернень та скарг від громадян у цих населених пунктах не буде.  

«Реформа передбачає ефективне розслідування кримінальних проваджень у розумні строки. А для цього треба зосередити кваліфікованих спеціалістів, які б могли діяти у межах територій, за якими закріпленні. У нас є три управління і три відділи поліції, тому більше зосереджено кадровий колектив прокуратури у місцях знаходження слідчих підрозділів і підрозділах карного розшуку», - зазначив керівник обласної прокуратури.

Читайте також: Нові управління, відділи, відділення та сектори: як реформували поліцію на Хмельниччині

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую