ye-logo.v1.2

Кваліфіковані співробітники + сучасне обладнання = успішне підприємство: «Астарта-Київ» оновлює автопарк тракторами John Deere Новини від компаній

Суспільство 3618
Розвиток аграрного сектору потребує впровадження сучасних технологій
Розвиток аграрного сектору потребує впровадження сучасних технологій. Фото: ГО «Поділля Аграрне»

Агропромхолдинг «Астарта-Київ» продовжує реалізацію п’ятирічної інвестиційної програми з оновлення агротехніки та впровадження інноваційних ІТ-інструментів агроменеджменту компанії AgriChain, яку розпочав у 2020.

 В її межах на всі агрофірми компанії надходить нова техніка — трактори John Deere. ТОВ «Волочиськ-агро» торік отримало шість нових тракторів і два оприскувача. У 2021-му автопарк поповнять ще чотири трактори бренду John Deere.

Едуард Задорожний працює трактористом-машиністом ТОВ «Волочиськ-агро». Дочірнє підприємство агрохолдингу «Астарта-Київ» займається вирощуванням сільськогосподарських культур — зернових та цукрових буряків. Робота механізатора — відповідальна, вона спонукає здобувати нові знання, ставати кращим. Едуард Задорожний вбачає у цьому своє покликання: «Людина щаслива лише коли отримує задоволення від роботи. Завдяки умовам, які забезпечує «Астарта-Київ», я жодного разу не пожалкував, що пішов за покликанням. Компанія мотивує співробітників та охоче впроваджує інновації».

Розвиток аграрного сектору потребує впровадження сучасних технологій. Торік «Астарта-Київ» залучила дочірні підприємства до інвестиційної Програми з оновлення агротехніки. Проєкт розрахований на п’ять років.

«Завдяки «Астарті» у ТОВ «Волочиськ-агро» завжди було якісне обладнання. Але для підвищення продуктивності та результативності маємо вдосконалюватися. Торік в межах Програми оновлення техніки отримали шість нових тракторів і два оприскувача,» — розповідає головний інженер ТОВ «Волочиськ-агро» Сергій Музика.

У 2021-му автопарк ТОВ «Волочиськ-агро» поповнять ще чотири трактори бренду John Deere. Опанувати інновації механізаторам допомагає розроблена «Астартою-Київ» система навчання.

«Кваліфіковані співробітники і професійне обладнання підвищують шанси на високу урожайність. Практика і досвід — значна перевага, але щоб управляти сучасною технікою необхідні нові знання. Завдяки «Астарті-Київ» ми їх отримуємо та рухаємося вперед,» — переконаний Сергій Музика.

«Астарта-Київ» власним прикладом демонструє політику відповідального бізнесу. Комфорт співробітників, екологічна безпека та інноваційні підприємства — пріоритетні напрямки діяльності компанії. Адже переконані: розвиток аграрного сектору неможливий без новітніх технологій та сучасних підходів.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую