ye-logo.v1.2

На Дунаєвеччині посилюють карантин: закривають дитсадки та вводять обмеження в транспорті

Суспільство 1847
Діяльність закладів позашкільної та дошкільної освіти до 9 квітня на території громади заборонена
Діяльність закладів позашкільної та дошкільної освіти до 9 квітня на території громади заборонена. Фото: з архіву

Додають, ситуація з Covid-19 вкрай важка.

На території Дунаєвецької об’єднаної громади посилили карантинні заходи через поширення коронавірусної інфекції. Відповідне рішення прийняли учора, 3 квітня, під час засідання місцевої комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Також, зазначають в міській раді, через переповнення денного стаціонару лікарні хворими, було розгорнуто ряд додаткових ліжко місць у кардіологічному відділені.

«Станом на 3 квітня на денному лікуванні перебувало 137 осіб і темпи приросту хвороби не зменшуються, а інтенсивно збільшуються. Багато інфікованих серед: медичного персоналу, вчителів, дітей - з важким клінічним перебігом хвороби», - додають в міській раді.

Отож, згідно з рішенням комісії, до 9 квітня на території громади до вже існуючих обмежень, встановлених обласною комісією ТЕБ та НС, також заборонено:

• Діяльність закладів позашкільної та дошкільної освіти.
• Робота закладів громадського харчування (кафе, бари, ресторани тощо), в тому числі на відкритих майданчиках, крім обслуговування в готелях та тих, які здійснюють адресну доставку на працюють «на виніс».
• Здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом, зокрема перевезення пасажирів на автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі у міському, приміському сполученні у кількості більшій, ніж 50 відсотків кількості місць для сидіння, передбачених технічними характеристиками транспортного засобу.

Читайте також: У Хмельницькому посилюють карантин: які додаткові обмеження прийняли

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую