ye-logo.v1.2

На Хмельниччині орендаря судитимуть за несплату оренди за землю під електростанцію

Суспільство 944
Кам'янець-Подільська окружна прокуратура вимагає припинення оренди земель енергетики вартістю більше 5 мільйонів гривень
Кам'янець-Подільська окружна прокуратура вимагає припинення оренди земель енергетики вартістю більше 5 мільйонів гривень. Фото: з архіву

Вартість ділянки близько 5 мільйонів гривень.

Прокуратура заявила позов про розірвання договору оренди та зобов’язання звільнити землі державної власності на Новоушиччині площею 20 гектарів. Як повідомляють у пресслужбі прокуратури області, вартість земель - понад 5 мільйонів гривень.

«У березні 2018 року Новоушицькою районною державною адміністрацією у користування товариства передано ділянку, розташовану на території Зеленокуриловецької сільської ради. Землю надано в оренду на 49 років для розміщення, будівництва та експлуатації електростанції з використанням енергії сонця із встановленою орендною платою в розмірі 176 тисяч гривень у рік», - зазначають у прокуратурі області.

Востаннє плату за договором орендар здійснював у січні 2019 року, а загальна заборгованість сягає 360 тисяч гривень. Вимоги орендодавця сплатити кошти та повернути ділянку розпоряднику землі ним проігноровано.

Наразі позов прокуратури перебуває на розгляді у господарському суді Хмельницької області.

Читайте також: На Хмельниччині оголосили про підозру фігурантам земельних афер

  

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую