ye-logo.v1.2

На Хмельниччині відновлять пасажирські перевезення

Суспільство 5933
На Хмельниччині відновлять перевезення пасажирів
На Хмельниччині відновлять перевезення пасажирів. Фото: pixabay.com

Дозволили здійснювати перевезення по області з 19 квітня.

Учора, 15 квітня, відбулося позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Як повідомляють у Хмельницькій ОДА, на території Хмельниччини послабили обмеження у сфері пасажирських перевезень.

«Ситуація з захворюваністю в області залишається напруженою, область і надалі перебуває у «червоній зоні» епідемічної небезпеки. Зважаючи на численні звернення мешканців області, скарги на нелегальні пасажирські перевезення, складнощі з доїздом працівників критичної інфраструктури до роботи,  члени комісії дозволили перевезення пасажирів перевізниками з встановленням певних обмежень, а саме – здійснювати перевезення пасажирів у кількості, не більшій, що визначена місцями для сидіння», - зазначають у Хмельницькій ОДА.

Перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі, в електричному, залізничному транспорті, у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному сполученні дозволили з 19 квітня (понеділок). Водночас перевізник несе відповідальність за забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, та здійснює контроль за використанням пасажирами під час перевезення засобів індивідуального захисту - респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот.

Нагадаємо, на Хмельниччині з 9 квітня почав діяти «червоний рівень» епідеміологічної небезпеки. Відтак, на території області встановили низку заборон, зокрема й таких, що стосуються пасажирських перевезень.

Читайте також: «Червона зона» на Хмельниччині: як курсуватимуть потяги

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую