ye-logo.v1.2

На правах реклами Інтернет і телебачення від Мережі Ланет в Хмельницькій області

Суспільство 2943
Провайдер Мережа Ланет вже понад 10 років надає Інтернет, кабельне, аналогове і цифрове (IPTV) телебачення
Провайдер Мережа Ланет вже понад 10 років надає Інтернет, кабельне, аналогове і цифрове (IPTV) телебачення. Фото: Провайдер Мережа Ланет

Чому ви віддаєте перевагу: Інтернету чи телебаченню?

Насправді, обирати між ними не обов'язково, адже багато каналів вже давно транслюються онлайн, і для глядача не проблема переглядати їх, якщо є підписка і швидкісний Інтернет. Окрім того, багато провайдерів пропонують комплексні послуги, закриваючи обидві ці потреби абонентів. Важливо лише вибрати надійну компанію, яка надає якісні послуги.

Комплексна послуга «Інтернет+ТБ»

Всеукраїнський провайдер Мережа Ланет пропонує комплексну послугу «Інтернет+ТБ», надаючи своїм абонентам можливість насолоджуватися доступом до мережі на високій швидкості і переглядом телеканалів у відмінній якості за цілком доступну ціну. Ця послуга дозволяє значно заощадити кошти, так як оплачувати Інтернет і ТБ окремо дорожче, як і купувати доступ до окремих каналів за передплатою.

 Провайдер Мережа Ланет вже понад 10 років надає жителям України Інтернет, кабельне, аналогове і цифрове (IPTV) телебачення, радуючи своїх абонентів європейським рівнем обслуговування і вигідними тарифами. Що стосується якості самих послуг, то швидкість Інтернету Мережі Ланет в черговий раз визнана однією з найвищих в Україні, згідно із закордонним дослідженням.

Жителі Хмельницької області можуть підключити комплексну послугу за такими тарифами:

  • «L+» – безлімітний Інтернет та ТВ-пакет «Core»;
  • «XL+» – безлімітний Інтернет та ТВ-пакет «Baza»;
  • «XXL+» – безлімітний Інтернет та ТВ-пакет «Prime».

Найдешевший із цих тарифів «L+», який коштує всього 249 грн/30 днів. За цю суму ви отримуєте цілодобовий домашній Інтернет зі швидкістю 100 Мбіт/с і доступ до 110+ IPTV-телеканалів за тарифом «Core», і можете дивитися улюблені передачі, фільми та серіали у високій якості.

Скільки коштує провести Інтернет в Хмельницькій області, а також вартість інших тарифів і послуг. ви можете подивитися на сайті Мережі Ланет. Там же можете ознайомитися з картою покриття провайдера.

 

Як підключити Інтернет і ТБ в Хмельницькій області

Щоб підключити Інтернет і IPTV-телебачення в Хмельницькій області, вам потрібно всього лише залишити заявку на сайті провайдера або відразу зателефонувати до Центру обслуговування абонентів. Менеджер перевірить технічну можливість підключення, допоможе обрати відповідний тарифний план і призначить зручний для вас час приїзду майстра. Якщо вам потрібен бездротовий Інтернет, обов'язково попередьте про це менеджера, щоб вам підібрали необхідне мережеве обладнання. У призначений час і дату майстер Мережі Ланет приїде за вказаною адресою, прокладе кабель, підключить Інтернет і ТБ, а також, за запитом абонента, налаштує роутер.

Чому варто вибрати Мережу Ланет:

  • швидкісний безлімітний Інтернет;
  • телебачення у високій якості;
  • цілодобова технічна підтримка;
  • ввічливе компетентне обслуговування;
  • різні тарифи на кожну послугу;
  • цікаві акції та розіграші цінних призів.

Насолоджуйтесь швидкісним Інтернетом і переглядом ТВ-контенту у високій якості з Мережею Ланет!

Центр обслуговування абонентів:
м. Кам'янець-Подільський, вул. Драгоманова, 9
[email protected]
(0800) 601-220

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую