ye-logo.v1.2

Дитина, якій у Хмельницькому провели надскладну операцію з видалення пухлини, померла

Суспільство 8167
Після операції дитина прожила ще добу, але серце не витримало
Після операції дитина прожила ще добу, але серце не витримало. Фото: ілюстративне pixabay.com

Після операції дитина прожила ще добу, але серце не витримало.

Тримісячна дитина, якій провели надскладну операцію в Хмельницькій областій дитячій лікарні, померла. Про це сайту «Є» повідомив Олег Юрчишен, завідувач реанімаційно-консультативним центром комунального некомерційного підприємства «Хмельницька обласна дитяча лікарня». Дитині був встановлений діагноз нефробластома. Під час операції тримісячній дівчинці видалили майже кілограмову злоякісну пухлину нирки.

«Це був дуже важкий випадок, - пояснює лікар. – Але шанс на життя, хай навіть один з тисяч ми дуже хотіли їй дати. Лікарі зробили все можливе і навіть неможливе. Дитина народилася з пухлиною і три місяці вона росла разом з нею. Пухлина була велетенська – близько кілограма, проросла усі тканини тіла. Шансів було мало. Але ми дуже хотіли їй його дати. Після операції дитина прожила ще добу, але серце не витримало».

Нагадаємо, в малюка була вроджена патологія – нейробластома, злоякісна пухлина нирки. Дитина перебувала у відділенні онкогематології, але пухлина, на жаль, не реагувала на те лікування, яке проводилося. Оскільки дитина перебувала постійно на апараті штучної вентиляції легень, а стан погіршувався, довелося діяти екстрено по-ситуації. Фахівці з Національного інституту раку відгукнулися на прохання приїхати до медзакладу, і разом з фахівцями лікарні провели цю надскладну операцію.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую