ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У хмельницьких дитсадках прийматимуть півторарічних дітей

Суспільство 3883
Ймовірно, що з часом така практика поширюватиметься й на інші дитячі садки
Ймовірно, що з часом така практика поширюватиметься й на інші дитячі садки. Фото: ілюстративне з архіву

Новведення запровадять у п’ яти навчальних закладах міста.

У Хмельницькому з нового навчального року прийматимуть у дитсадки дітей з півторарічного віку. Такі групи відкриють у кількох місцевих дошкільних закладах. Як розповіла сайту «Є» директорка Департаменту освіти та науки міської громади Надія Балабуст, з вересня новації запровадять у дитсадках №6 «Колобок», №11 «Золота рибка», №40 «Сонечко», №45 «Ялинка», №49 «Дюймовочка».

«Є можливість відкрити групи саме у цих садочках, оскільки там не так багато дітей, як в деяких інших мікрорайонах. Ми плануємо їх відкрити в різних частинах міста, щоб максимально забезпечити потребу батьків, - пояснює вона. - Ми не змогли цього року таку групу відкрити на Озерній чи Виставці через наповненість садочків. Але плануємо це зробити там з 2022-2023 навчального року. Тоді на Виставці додатково запрацює ще один навчальний заклад».

Наразі у дошкільних закладах триває підготовчий період. У дитсадках прораховують, що потрібно для забезпечення належних умов: матеріально-технічне забезпечення, дотримання-санітарно-гігієнічних вимог.

«Оскільки діти ще зовсім маленькі та не мають навичок самообслуговування, у групах буде не більше 15 дітей. Максимально будемо сприяти, щоб їх було по 10-12 в групі», - додає Надія Балабуст.

Зараховуватимуть малюків, як зазвичай, відповідно до електронної черги та за заявою батьків. Поки що реєстрація на зарахування дітей цієї вікової категорії ще не почалася. За словами очільниці департаменту, наразі тривають технічні роботи з оновлення сайту електронної черги. Як тільки така можливість з’явиться – новину про це обіцяють опублікувати на сторінках департаменту та міськради.

Чи будуть відкривати аналогічні вікові групи в інших дитсадках міста, вирішуватимуть пізніше. Протягом наступного навчального року освітяни моніторитимуть, як відвідують малюки освітні заклади та скільки батьків звертаються із такою потребою.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую