ye-logo.v1.2

На правах реклами Понад 600 кращих учнів Хмельницької області отримали нагороду від lifecell

Суспільство 512
В програмі брали участь учні 44 шкіл Хмельниччини
В програмі брали участь учні 44 шкіл Хмельниччини. Фото: Компанія Lifecell

Наприкінці навчального року представники lifecell підбили підсумки соціально-освітнього проєкту «lifecell Академія», в рамках якого учні шкіл Хмельницької області змагалися за звання кращого класу школи.

У кожній школі було визначено по одному класу-переможцю з найвищим середнім балом успішності по результатах навчання. 

Загалом переможцями стали 621 учень та їхні класні керівники – всі вони отримали нагороди від lifecell – сувеніри та стартові пакети «Інтернет БЕЗМЕЖ», якими вони зможуть безкоштовно користуватися протягом року.

В програмі брали участь учні 44 шкіл Хмельниччини, в яких навчається понад 8 тис. учнів. lifecell активно підтримує національний спорт та заохочує дітей в регіонах брати участь у різних змаганнях, тому школи-учасники проєкту отримали також м’ячі для гри у футбол, волейбол та регбі.

Грузевиця

«Ми раді, що наша програма lifecell Академія стала дійсно корисною для шкіл і допомогла дітям і вчителям під час карантину. Завдяки розширенню 4G-покриття lifecell у Хмельницькій області ще більше школярів та вчителів отримали можливість використовувати мобільний інтернет для навчання та розваг, адже з початку року ми запустили 4G ще в майже 400 населених пунктах області. Загалом доступ до сучасних технологій в нашій мережі в цьому році отримало понад двісті тисяч жителів Хмельниччини», – зазначив Денис Майданський, керівник напрямку регіональних продажів та обслуговування клієнтів lifecell.

Колибаївка

Наразі доступ до 3G та 4G від lifecell мають уже 77% українців по всій країні. У 2021 році мобільний оператор продовжує активно працювати над подальшим розширенням покриття, яке дозволить скоротити розрив у доступі до цифрових послуг між невеликими населеними пунктами та містами.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую