ye-logo.v1.2

На правах реклами П'ять способів отримання позики на суму до 20000 грн

Суспільство 401
Для отримання крдедиту мікрофінансові організації довідки не вимагають
Для отримання крдедиту мікрофінансові організації довідки не вимагають. Фото: miloan.ua

Як часто у вашому житті трапляються ситуації, коли гроші потрібні терміново, а до зарплати ще далеко?

Яким способом ви вирішуєте подібні проблеми? Позичаєте гроші у друзів чи звертаєтесь за допомогою до банку? Давайте поговоримо про те, де в Україні можна швидко отримати 20 тисяч гривень в борг.

Подати заявку в МФО

Мікрофінансові організації — це компанії, які видають кредити на невеликі суми (від 500 до 20 тис. гривень) і короткий строк (від 1 до 30 днів). Оформити кредит онлайн можуть всі повнолітні громадяни України. Довідку про доходи МФО не вимагають. Для нових клієнтів деякі компанії знижують відсоткову ставку до 0,01% в день. Більшість позичальників вважають мікрокредити одним з найшвидших рішень фінансових питань. Серед топових МФО України — Мілоан, Дінеро, Майкредит, Кредит 7, Манівео.

Отримати кредит готівкою в банку

Якщо кошти потрібні терміново, можна отримати кредит готівкою в банку. Щоб заощадити час, рекомендуємо залишити заявку на сайті фінустанови та дочекатися рішення онлайн. Для цього не обов'язково створювати особистий кабінет. Наприклад, для отримання готівки в Ідея Банку достатньо просто вказати ПІБ, ІНН, номер мобільного та вид діяльності. Кредит до 20 тис. гривень видається без довідки про доходи. Термін погашення у більшості банків починається від 12 міс., що не дуже вигідно при отриманні невеликої позики.

Зняти гроші з кредитки

Багато українців вважають, що кредитка — це найзручніший спосіб отримання термінової позики. Нею легко оплачувати покупки. При необхідності можна отримати готівку в банкоматі. Крім того, для кредитних карток передбачений пільговий період, до закінчення якого діє ставка 0,01%. Замовити кредитку онлайн можна в ПриватБанку, Ідея Банку, Райффайзен Банку Аваль.

Звернутися в ломбард

Отримати позику на суму до 20 тис. гривень можна також в ломбарді під заставу якоїсь цінної речі або без застави. Подібні послуги в Україні надають компанії “Благо”, “Скарбниця”, “Перший”, “Капітал”. При отриманні кредиту без застави відсоткова ставка буде вищою. Подати заявку і отримати кошти можна в онлайн-режимі. Кредит під заставу оформляється виключно в відділеннях. Принести в ломбард можна ювелірні прикраси, техніку, музичні інструменти, садовий інвентар, хутро і т.д. При цьому пам’ятайте, якщо ви не встигнете повернути кредит в строк, ваша річ буде продана.

Звернутися за допомогою до знайомих

Попросити гроші в борг можна у когось зі знайомих, родичів чи друзів. Якщо справді є така можливість і вас не відлякує те, що доведеться розповідати близьким про свої фінансові проблеми, то це найкращий спосіб отримати позику до 20 тис. гривень. Тим паче, що гроші можна взяти без відсотків. Головне повернути борг в обіцяний термін, адже в протилежному випадку можна добряче зіпсувати стосунки з позичальником.

Ми перерахували одні з найбільш доступних способів отримання позики до 20 000 гривень. Обирайте кращий та не затягуйте з вирішенням фінансових питань!

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую