ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Новини від компаній Агропромхолдинг «Астарта-Київ» здійснив мрію юних агрономів Бокиївського та Клининського НВК на Хмельниччині

Суспільство 2507
Проєкт «Моє майбутнє в агро» покликаний зацікавити молодь сучасним аграрним сектором
Проєкт «Моє майбутнє в агро» покликаний зацікавити молодь сучасним аграрним сектором. Фото: Компанія «Волочиськ-Агро»

Завдяки агропромхолдингу «Астарта-Київ», в рамках проєкту «Моє майбутнє в агро», на шкільному подвір’ї Бокиївського навчально-виховного комплексу було встановлено теплицю. Учні власноруч висаджують насіння, прополюють посіви та дбають про рослини.

Третій рік поспіль збирають щедрі урожаї й допомагають шкільній їдальні заощаджувати на закупці продуктів. Учні Бокиївського НВК захоплюються аграрною справою. Допомагають батькам по господарству, читають профільну літературу і беруть участь у конкурсах. У 2019 році стали переможцями проєкту «Моє майбутнє в агро», який організовує агропромхолдинг «Астарта-Київ».

Компанія «Волочиськ-Агро», яка входить до складу агропромхолдингу, встановила на території школи теплицю. За словами керівників навчального закладу, учні проводять там увесь вільний час.

«Астарта-Київ» здійснила мрію школярів — застосувати знання про агрономію на практиці. Вони завзято висаджують насіння та прополюють посіви. Навчилися доглядати за помідорами, капустою, редисом та іншими сільськогосподарськими культурами", — розповідає директорка Бокиївського НВК Світлана Сибіга.

Щороку юні агрономи мають щедрі урожаї й допомагають шкільній їдальні заощаджувати на закупці продуктів.

"Цьогоріч вже зібрали огірки, моркву, червоний буряк. Результати надихають перетворити улюблене хобі на професію", — говорить учениця Бокиївського НВК Діана Вансович.

Всього участь у проєкті «Моє майбутнє в агро» беруть сім навчальних закладів. Серед них також Клининський НВК.

"Проєкт зблизив учнів та вчителів. Вони разом пізнають сільськогосподарську справу і здобувають нові знання", — підкреслює вчителька Клининського НВК Світлана Жабняк.

Головне завдання проєкту — показати, що аграрна сфера – це престижно, інноваційно та молодіжно.

"Проєкт «Моє майбутнє в агро» покликаний зацікавити молодь сучасним аграрним сектором, показати його можливості й допомогти у виборі професії", — розповідає фахівчиня із соціального партнерства ТОВ «Волочиськ-Агро» Ольга Сапожнік.

Громади вважають «Астарту-Київ» надійним і відповідальним партнером. Розвиток освіти — один із найважливіших напрямків діяльності агропромхолдингу. Спільно з місцевою владою працюють над розбудовою інфраструктури та удосконаленням навчального процесу.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую