Хмельницькі спортсмени, які здобудуть олімпійські медалі в Токіо, отримають квартири від забудовника Новини від компаній

Суспільство 2940
Спортсмени з Хмельницького ще чекають змагань у своїх видах спорту
Спортсмени з Хмельницького ще чекають змагань у своїх видах спорту. Фото: zn.ua

Компанія “SK GROUP” подарує житло тим, хто прославить Хмельницький на Олімпіаді-2020.

Серед спортсменів, які представляють Україну на Олімпіаді в Токіо, троє - з Хмельницького. Якщо вони здобудуть олімпійські медалі, то стануть власниками нового житла від одного з надійних забудовників SK GROUP.

Благодійні проєкти від інвестиційної компанії депутата міської ради Олександра Скочеляса

Як відомо, 157 кращих українських спортсменів з різних видів спорту поїхали в Японію для участі в Олімпіаді-2020. Від початку змагань вони вже показали результат - 3 бронзові медалі, а дехто навіть встановив нові національні та олімпійські рекорди.

Спортсмени з Хмельницького ще чекають змагань у своїх видах спорту. Наше місто представлятиме легкоатлетка Марина Бех-Романчук і веслувальники Дмитро Янчук та Павло Алтухов. Наші олімпійці є гідними та сильними суперниками і мають усі шанси здобути олімпійські медалі.

Впевнені, що не тільки медаль, а й заохочення у вигляді нової комфортної квартири від забудовника “SK GROUP”стануть для них ще одним стимулом до перемоги. Додамо, що меценат, депутат міської ради Олександр Скочеляс дбає не лише про спорт. Подібні благодійні проєкти він проводить не вперше. Наприклад, кращі учні, переможці наукових олімпіад навчально-виховного комплексу No10 отримали від нього у подарунок велосипеди. Воїни-афганці стали власниками п’яти, а учасники війни на сході України - десяти квартир від його інвестиційної компанії “SK GROUP”.

Якого числа хмельничани виступлять на Олімпіаді?

Вже в понеділок 2 серпня розпочнуться змагання для веслувальників на дистанції 1000 метрів - Дмитра Янчука та Павла Ялтухова. Якщо у парі вони покажуть хороший результат, то вже наступного дня будуть боротися за олімпійську медаль, а отже, і за квартиру від “SK GROUP”. Павло Алтухов матиме більше шансів на здобуття нагород. Адже він виступатиме не лише у парі з колегою, а й змагатиметься в одиночних заїздах на каное. Вболіватимемо за нього 6 та 7 серпня.

Багато шансів на олімпійську нагороду і житло від компанії “SK GROUP” в Марини Бех-Романчук. Спортсменка змагатиметься в секторі стрибків у довжину. Вона є сильною суперницею у своєму виді спорту, про що свідчать її перемоги на змаганннях різного рівня. Наприклад, хмельничанка здобула “срібло” на чемпіонаті світу, перемогла на етапі “Діамантової ліги”, отримала “золото” на чемпіонаті Європи. За олімпійську медаль Марина Бех-Романчук
боротиметься 3 серпня.

Компанія “SK GROUP” вболіває за хмельницьких спортсменів і не лише розділить з ними радість перемоги, а й подарує квартиру за медалі на Олімпіаді-2020.