ye-logo.v1.2

Укрзалізниця запустила потяг до моря через Хмельницький

Суспільство 2948
Через Хмельницький цей потяг їхатиме вночі
Через Хмельницький цей потяг їхатиме вночі. Фото: з архіву редакції

До кінця літа цей додатковий потяг курсуватиме за маршрутом Чернівці-Одеса.

Укрзалізниця призначила додатковий поїзд № 274/273 Чернівці-Одеса, який їхатиме через Хмельницький. Також він зупинятиметься у Волочиську, але лише дорогою з Одеси. Курсуватиме він до кінця літа. Про це повідомили представники АТ «Укрзалізниця».

За інформацією пресслужби залізничників, потяг № 274/273 з Чернівців в Одесу курсуватиме по непарних числах з 15 серпня. З Чернівців вирушає о 17:05. Дорогою потяг зупиняється у Хмельницькому на чотири хвилини о 00:35. До Одеси він прибуває о 08:46 ранку.

А у зворотному напрямку з Одеси до Чернівців поїзд № 274/273 курсуватиме по парних числах з 16 серпня. Дорогою до Чернівців потяг зупиняється у Волочиську на дві хвилини о 01:01 ночі та у Хмельницькому — на п’ять хвилин о 00:02. У Чернівці він прибуває о 07:07 ранку.

«Важливо зазначити, що із цим поїздом відновлюється також залізничне сполучення Одеси із Заліщиками, яке було відсутнє понад десять років», — зазначили у пресслужбі АТ «Укрзалізниця».

Нагадаємо, що раніше Укрзалізниця призначила додатковий поїзд зі Львова до Херсона. Він зупиняється у Хмельницькому, Волочиську та Деражні.

Читайте також: Єнот-полоскун оселився в хмельницькому зоокуточку (ФОТО)

Автор Саша Ковалик

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую