ye-logo.v1.2

Понад півтори сотні дерев заказника незаконно зрубали в Кам’янець-Подільському районі

Суспільство 1300
Завданні збитки оцінюють у понад 211 тисяч гривень
Завданні збитки оцінюють у понад 211 тисяч гривень. Фото: Держекоінспекції у Хмельницькій області

Екоінспекція звернулася до правоохоронців, щоб ті знайшла винуватців.

Нещодавно працівники Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області перевірили роботу державного підприємства «Новоушицьке лісове господарство». Крім деяких порушень, інспектори виявили ще й незаконну рубку. На території місцевого заказника «Калюський», який перебуває у віданні цього підприємства, зрізано понад 150 дерев різних порід. Про це розповіли у пресслужбі Держекоінспекції.

За її інформацією, незаконно зрізані дерева належали до різних порід. Зокрема, акація, клен, черешня, горіх, граб і верба. Серед них не було жодного сухостою. Відтак місцевому заказнику було завдано збитки 211 тисяч 509 гривень.

Щоправда, хто це зробив поки що достеменно не відомо. Щоб встановити винуватців і притягнути їх до відповідальності завдану шкоду Держекоінспекція вже направила матеріали цієї справи у поліцію.

«Крім незаконної рубки, під час перевірки інспектори також виявили порушення порядку використання лісового фонду, правил пожежної безпеки й санітарних правил у лісах України», — зазначив начальник Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області.

Довідково. Калюський заказник розташований у Кам’янець-Подільському районі на північ і південь від Нової Ушиці. Його площа становить 1 тисячу 832 гектари. Статус ландшафтного заказника він отримав у 1991 році для збереження природного комплексу на схилах долини річки Калюс. Переважно на його території ростуть грабові ліси/

Читайте також: Новий випадок сказу тварини виявили у Хмельницькому районі

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую