ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельничанин на шоу «Холостячка»: дозволив собі зайве і потрапив на перше побачення

Суспільство 46627
В одному з конкурсів Олег був надто відвертим і Златі це не сподобалося
В одному з конкурсів Олег був надто відвертим і Златі це не сподобалося. Фото: скрін з відео

Цього разу чоловік став яскравим персонажем випуску.

Вчора ввечері на каналі СТБ відбулася трансляція другого випуску реаліті «Холостячка». Серед учасників, які змагаються за серце артистки Злати Огнєвіч, є хмельничанин – 41 річний підприємець, регбіст Олег Плахотнюк.

Якщо на вечірці-знайомстві під час прем’єри сезону хмельничанин не був активним і не пробував влаштувати особисте спілкування з дівчиною, то цього разу Олегу вдалося зблизитися з нею. Щоправда, враження про його дії у співачки склалися неоднозначні.

У новому випуску шістнадцять чоловіків вже перебралися до будинку, де вони разом мешкають під час проєкту. Кожен з них намагається привернути увагу Злати та налагодити з нею контакт. Щоб вони могли проявити себе, учасникам організували конкурс контактної імпровізації. Вони по черзі танцювали з холостячкою, в якої були зав’язані очі. Дівчина ж мала відгадати ім’я чоловіка, з яким була.

Тим часом інші учасники спостерігали за дійством на екрані і добряче ревнували. Особливо негативно вони відреагували на танець Олега Плахотнюка зі Златою. Хмельничанин вів себе надто відверто, притискаючись до артистки. Така поведінка не сподобалася і самій дівчині.

Трійка переможців конкурсу здобула право на індивідуальні побачення із знаменитістю, а підприємець з Хмельницького опинився серед аутсайдерів. Злата вирішала дати можливість реабілітуватися найгіршим учасникам імпровізації і сама запросила їх на побачення.

Олег - підприємець, віце-президент Федерації регбі України, має двох дочок.

Серед тих, кому дали ще один шанс показати себе з кращого боку, був і Олег. Хмельничанин організував романтичне побачення зі Златою на даху, перед цим подарувавши їй помаранчеві троянди. Дівчині сподобалася атмосфера і галантність чоловіка, однак чоловік швидко почав псувати враження.

«Я хотів замовити пасту, бо ти любиш сильно пасти. Але подумав, що це вечір, і зайві вуглеводи не потрібні», - заявив він.

Злату така фраза зачепила.

«У мене був чоловік, який казав: «У тебе там животик, підкачайся». І якщо Олег мені буде таке говорити, то я зупиню ці стосунки. Мені буде некомфортно. Хочу їм наніч пасту, хочу - круасани. Роблю, що хочу», - пояснила вона, запитавши у відповідь, на скільки важливо Олегу, щоб обраниця відповідала його спортивному образу.

Холостяк пояснив, що не зациклений на зовнішній красі. А ще, за нагоди, вибачився та пояснив свої відверті танці під час недавнього конкурсу. Він сказав, що хотів виділитися з-поміж інших чоловіків. Це була його «фішка».

«У танці я дозволив собі зайве і був більше відвертим, ніж того потребувала ситуація. Але насправді така поведінка мені не характерна. Я сором'язливий, але цю рису намагаюся приховувати. Через це почав тренуватися в залі 20 років тому, стежити за собою та своїм одягом. Це була боротьба з невпевненістю в собі», - розказав Олег Плахотнюк.

Коли напруження на побаченні почало спадати, Злата згадала і про колишніх дружин хмельничанина. Хотіла дізнатися більше про попередні стосунки, але Олег відмовився про це говорити. Потім був музикант з гітарою. Артист співав, а пара танцювала.

Хмельничанин продовжить участь у проєкті.

Під час церемонії троянд Злата добряче «полоскотала нерви» Олегу. Чоловік отримав бажану бутоньєрку одним з останніх. Хмельничанин продовжить участь у шоу, а проєкт на цьому тижні покинуло одразу двоє учасників – Ігор Присяжнюк і Євген Селютін.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую