ye-logo.v1.2

Хмельницька АЕС виробляє медичний кисень для лікарень області

Суспільство 1508
Виробничий процес на атомних електростанціях передбачає виробництво технічного кисню
Виробничий процес на атомних електростанціях передбачає виробництво технічного кисню. Фото: пресслужби Хмельницької АЕС

Загалом, потужності українських атомних електростанцій дозволяють виробляти десятки тисяч літрів кисню на рік.

У березні цього року Хмельницька атомна електростанція отримала ліцензію на виготовлення медичного кисню, який є необхідним для важкохворих на коронавірус. Для медичних закладів його постачають зі знижкою 99%. Про це повідомили в пресслужбі Хмельницької АЕС.

«Оскільки виробничий процес на атомних електростанціях передбачає виробництво технічного кисню, компанія вирішила розглянути можливість виробництва та постачання кисню медичного і до лікувальних закладів у разі потреби», - йдеться в повідомленні.

"Передбачається, що ХАЕС постачатиме кисень медичний для закладів охорони здоров’я із 99% знижкою", - додали в пресслужбі.

За інформацією пресслужби, метою є врятувати якомога більше людських життів і допомогти державі подолати наслідки пандемії.

«Загалом, потужності українських атомних електростанцій дозволяють виробляти десятки тисяч літрів кисню на рік. Фактичний обсяг виробництва з моменту реєстрації лікарського засобу станом на 22 жовтня цього року становить майже 33 тисячі метрів кубічних», - зазначили у пресслужбі.

За інформацією пресслужби, медичний кисень, виготовлений на атомних електростанціях, вже використовується в лікарняних закладах країни під час нової хвилі пандемії коронавірусу. Також у ньому виникає потреба під час планових медичних заходів.

Читайте також: Де вакцинуватися від коронавірусу в Хмельницькому у вихідні

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую