ye-logo.v1.2

Кава на колесах від Колесників – зроблено з любов’ю Новини від компаній

Суспільство 3864
Гості мають можливість скуштувати не просто каву, а селфі-каву
Гості мають можливість скуштувати не просто каву, а селфі-каву. Фото: Компанія "Епіцентр"

Подружжя хмельниччан виграло 500 000 від Епіцентру на власну справу

Подружня пара — Віктор та Аліна Колесники — жили собі звичним життям у Хмельницькому, виховували двох донечок, раділи життю, однак мріяли про щось більше – відкрити власну справу, а саме – запустити кав’ярню на колесах рідним містом. Ідея чудова, але здавалася недосяжною, як зірка в небі. Адже це потребувало чималих коштів. Як же зраділа сім’я, коли дізналася, що саме їм пощастило виграти грант від Епіцентру – аж 500 000 грн. Уже рік по тому Віктор і досі не стримує емоцій, згадуючи, як усе починалося.

"Ми робили ремонт у квартирі й купували все в Епіцентрі. На касі повідомили про можливість узяти участь у конкурсі. Спочатку поставилися скептично, але вирішили спробувати. Коли побачив себе у списку - здивувався. Ніхто не вірив, але вирішили йти до кінця. І ось – перемогли!

Ідею свого проєкту захищав із дружиною Аліною. Ми приїхали вдвох. Дуже хвилювалися. Аліна кілька разів плакала. Зібрали всі сили в кулак. І нам вдалося. Ми вказали весь перелік обладнання, що зараз у нас стоїть у кав’ярні. Це була наша мрія! Як третя дитина! Назвали кав’ярню Di&Yar (від імен донечок: Діана та Ярина)".

Тепер Хмельницьким курсує легендарний «пижик» Peugeot karsan j9 — мобільна кав’ярня з відкритим другим поверхом, яку місцеві жителі впізнають здалеку й охоче пригощаються ароматною кавою та свіженькими смаколиками. Адже зроблено все з любов’ю та душею, і вдячні відвідувачі відчувають це в кожному ковтку. А ще гості мають можливість скуштувати не просто каву, а селфі-каву! Для цього потрібно зробити фото, відправити його на кавопринтер, що швидко віддруковує фото. На сьогоднішній день по асортименту в Di&Yar є всі види кави. Додали прохолодні напої і випічку до кави. Щоб потішити клієнтів, є цікаві смаколики: брендоване печиво, цукерки з передбаченням. Щасливі власники кав’ярні на колесах діляться порадою: навіть якщо трапляється один шанс із мільйону, його варто використати. І як тільки чудово, що така велика компанія як Епіцентр дала цю можливість.

Епіцентр у минулому році запустив Всеукраїнський проєкт «Мільйони добрих справ», у якому взяли участь понад 1,3 тис. українських підприємців-початківців. Щоб отримати шанс на кошти для власної справи, покупці мережі «Епіцентр» заповнювали грантову заявку, у якій описували свою бізнес-ідею, план її реалізації та кошторис у межах грантової суми. З-поміж усіх заявок було обрано 40, які потрапили у півфінал. Переможців визначало експертне журі на основі відеопрезентацій півфіналістів та захисту бізнес-проєктів. Таким чином, кожен із 20 переможців отримав до 500 тис. гривень на розвиток власної справи. Також був обраний переможець у номінації «Приз глядацьких симпатій», якого обрали глядачі YouTube-програм проєкту. Загальний призовий фонд склав понад десять мільйонів гривень.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую