ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Прогноз погоди на листопад: із помірним теплом і першим снігом

Суспільство 3069

Температура повітря у першій половині місяця триматиметься на високих позначках, а потім почне швидко знижуватися.

Листопад - перехідний місяць від осені до зими. Синоптики його називають порою передзим'я, яка починається після стійкого переходу середньої добової температури через +5 у бік зниження.

Як повідомляє Український гідрометцентр, цьогоріч погода в листопаді буде близькою до кліматичної норми. Середня місячна температура передбачається на рівні 1..7 градусів тепла, а місячна кількість опадів очікується 31-61 міліметр.

Зокрема, на Хмельниччині погода в останній місяць осені буде переважно похмурою. За прогнозом синоптичного ресурсу «meteo.ua», невеликі дощі ймовірні майже щодня у першій половині листопада. Протягом 6 -11 листопада опади можуть посилитися.

Попри можливі дощі, температура повітря до 18 листопада буде ще відносно високою. Вночі стовпчики термометрів коливатимуться на позначках +6..+10, вдень очікується від +10 до +14. Виключенням стануть дні з 9 по 13 листопада. В цей період нічна температура повітря опуститься до позначок +2..+3, а вдень потепліє максимум до 5..8 градусів вище нуля.

Починаючи з 19-го листопада, температура повітря ітиме спад. Вже 25 листопада вночі похолодає до 2 градусів морозу і до кінця місяця нічна температура повітря триматиметься на такому ж рівні. Денна температура повітря в останні дні місяця складатиме +1..+2.

А от перший сніг на Хмельниччині прогнозують ще восени – 27 листопада.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую