ye-logo.v1.2

У Нетішині збудують дитячий садок за 66 мільйонів

Суспільство 987
Дитячий заклад розпочнуть будувати вже цього року
Дитячий заклад розпочнуть будувати вже цього року. Фото: Нетішинська міська рада

Зведуть дитячий за кошти держсубвенції та міського бюджету.

У Нетішині, де наразі функціонують 8 закладів дошкільної освіти, збудують ще один дитячий садок. Розташований він буде в мікрорайоні №5. Як зазначають у виконавчому комітеті Нетішинської міської ради, наразі це єдиний мікрорайон, де немає закладу позашкільної освіти.

Як повідомляють в міськраді, уже пройдено усі проєктні процедури, визначені джерела фінансування та підрядник. Обійдеться будівництво садочка у 66 мільйонів 892 тисячі гривень. 10 відсотків від цієї суми профінансують з місцевого бюджету, решта – з державного бюджету.

Наразі, рішенням сесії Нетішинської міської ради, на будівництво закладу дошкільної освіти вже спрямували 10 мільйонів гривень. Як зазначають в міськраді, це кошти субвенції, яка надійшла з державного бюджету до бюджету Нетішинської територіальної громади на реалізацію інфраструктурних проєктів та розвиток соціально-культурної сфери.

За ці кошти до кінця року планують розпланувати територію під будівництво, влаштувати під’їзні шляхи, проїзди, тимчасові майданчики для складування, тимчасове електропостачання, котлован, зовнішній водопровід та каналізаційні мережі.

Читайте також: Дороги, паркінги, місця для кемпінгу: у Подільських товтрах розбудують інфраструктуру

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую