ye-logo.v1.2

Погода на завтра – 17 лютого штормовий вітер та дощ прийдуть на Хмельниччину

Суспільство 2090
Погожий ранок встигне усміхнутися сонцем, а далі посилиться вітер та задощить
Погожий ранок встигне усміхнутися сонцем, а далі посилиться вітер та задощить. Фото: з архіву редакції

І вдень, і вночі очікується «плюсова» температура.

Четвер, 17 лютого, принесе на Хмельниччину сильний вітер, а удень – дощ. За прогнозами Українського гідрометцентру, нічний мороз відступить: у темну пору доби очікується 1-3 градуси з позначкою «плюс». Удень – до 6-8 градусів тепла. Дощитиме на всій території області.

Ресурс «Ventusky» прогнозує посилення вітру зранку і протягом дня він не вщухатиме. Погожий ранок навіть встигне усміхнутися сонцем. Та вже після 11-ї години задощить і опади не припиняться аж до вечора. Температура триматиметься на позначці +9 градусів.

Те, що четвер в Україні буде бурхливим у плані погоди, каже і синоптиця Наталка Діденко. За її прогнозом південно-західний вітер розгуляється до штормових поривів - 15-22 метрів за секунду. Компенсує цю синоптичну вітряну незручність тепла погода - аж до +8 градусів.

«Вітряна, волога, хоча й тепла, погода найближчими днями втримається, тому парасолю, куртку з каптуром та черевики не замшеві краще далеко в шафу не запихати – знадобляться, - каже Наталка Діденко. - Така холерична синоптична ситуація може негативно впливати на судини, настрій та працездатність».
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую