ye-logo.v1.2

У хмельницьких тролейбусах знову можна розрахуватися готівкою

Суспільство 5758
Гроші можна давати працівнику касового збору, який буде присутній у тролейбусі, або водієві
Гроші можна давати працівнику касового збору, який буде присутній у тролейбусі, або водієві. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Крім того, у разі повітряної тривоги пасажири повинні перейти з транспорту в найближче укриття.

Масштабне вторгнення російських окупантів вплинуло й на правила перевезення пасажирів у хмельницьких тролейбусах. Через війну знову тимчасово відновили можливість розрахуватися за проїзд готівкою. Крім того, сталося кілька інших важливих змін. Про це повідомили у комунальному підприємстві «Електротранс».

«Через військову агресію північного загарбника-терориста виникла низка технічних збоїв у роботі платіжних терміналів «Ibox», «Easypay» та загалом мережі Інтернет по всій країні. Тож «Електротранс» запроваджує можливість оплатити проїзд готівкою. Гроші можна давати працівнику касового збору, який буде присутній у тролейбусі, або водієві», — зазначили представники комунального підприємства.

Вони додають, що у Хмельницькому з 21:00 до 06:00 ранку діє комендантська година. Тож відповідні зміни були внесені у розклад руху місцевого електротранспорту. Крім того, у разі повітряної тривоги громадський транспорт зупиняється, а пасажири повинні перейти у найближче укриття.

«Ми просимо хмельничан та гостей нашого міста з розумінням поставитися до особливостей роботи електротранспорту у воєнний час. Молімося, діймо, робімо все для перемоги Збройних Сил України та збереження життя», — зазначили в «Електротрансі».

Читайте також: Не проспати сигнал тривоги: алгоритм дій від хмельничан

Коментарі:

NegroFreonn 28.02.2022 19:06

Нарешті )) А чого раніше так було не залишити щоб і картою і налічкою ??? Шось мутят мутят ..во вред народа

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую