ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На сході, попри обстріли, люди виходять на мітинги проти окупантів

Суспільство 1181
Жителі Марківки вийшли на мирний протест
Жителі Марківки вийшли на мирний протест. Фото: Вісті Марківщини

В населених пунктах Луганщини люди мітингують, нагадуючи окупантам, що їм тут не раді.

Навіть під обстрілами та не боячись дивитися в очі російським нападникам українці на Луганщині виходять на мітинги проти окупації.

В смт Марківка 4 березня мешканці провели мітинг за Україну і проти війни. На плакатах, які тримали люди: «Марківщина – це Україна!», «Марківка – за мир в єдиній Україні!», «Слава героям!», «Путін, зупини війну, не вбивай моїх дітей!»

В смт Новопсков 4 березня окупанти теж не побачили квітів в руках місцевих. Натомість їм кричали «Забирайтесь! Там де ви, там війна і смерть!» і скандували «Україна!»

В місті Сватове 3 березня росіяни надіслали для перевомин з місцевими «ЛНРівця» напідпитку, до якого потім долучились інші. Місцеві не злякались і зустрічали окупантів з прапорами України.

Потім у подробицях пояснили, чому вони не хочуть, щоб хтось їх «асвабаждал». Зрештою росіяни вирішили за краще базуватись поза межами міста.Ранішенамагались зупинити військову колону у Старобільську, місті-побратимі Хмельницького.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую