ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Укрзалізниця повертає платний проїзд на частину потягів Україною та за кордон

Суспільство 2020
Евакуаційні поїзди та міжміські електрички наразі залишаться безкоштовними
Евакуаційні поїзди та міжміські електрички наразі залишаться безкоштовними. Фото: з архіву

Евакуаційні рейси і надалі залишаються безкоштовними.

Укрзалізниця повертає платний проїзд неевакуаційними поїздами, а також закордонними рейсами. Про це повідомила пресслужба перевізника. Зазначають, що при цьому евакуаційні поїзди внутрішнього сполучення та міжміські електрички наразі залишаться безкоштовними.

В Укрзалізниці кажуть, що повернення до систематизованого продажу квитків на міжнародні рейси дасть змогу пасажирам планувати свої поїздки заздалегідь і гарантовано забезпечити собі місця у вагоні, адже посадка буде за квитками.

«2,75 мільйона українців та громадян інших країн уже врятовано залізницею й доставлено до безпечних місць – і ми продовжимо це робити, свідомо лишаючи всі внутрішні евакуаційні рейси безкоштовними. Це питання честі для нас, адже будь-хто повинен мати можливість убезпечити себе та своїх близьких, покинувши найбільш гарячі точки у безпечних вагонах Укрзалізниці», – каже Олександр Перцовський, керівник пасажирського напрямку Укрзалізниці. – Ми також бачимо нормалізацію трафіку за кордон: близько 12 тисяч пасажирів на день замість 20 тисяч ще тиждень тому. А відтак ми систематизуємо процес посадки і вводимо можливість цивілізовано придбати квитки та оплатити послуги перевізника. Це дозволить нам у свою чергу виконати свої зарплатні зобов'язання перед поїзними бригадами, які з першого дня війни самовіддано вирушають у рятівні евакуаційні рейси, подекуди курсуючи по два тижні поспіль».

Тож евакуаційні рейси Укрзалізниці всередині країни не потребують придбання квитків, посадка є безкоштовною, пріоритетом користуються діти та матері.

Додамо, що на сайті https://uz-vezemo.com/ доступний повний перелік актуальних рейсів, який постійно оновлюється. Рейси з відкритим продажем позначені зірочкою.

Читайте також: Водіям заборонили використовувати відеореєстратори

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую