ye-logo.v1.2

Укрзалізниця повертає платний проїзд на частину потягів Україною та за кордон

Суспільство 2909
Евакуаційні поїзди та міжміські електрички наразі залишаться безкоштовними
Евакуаційні поїзди та міжміські електрички наразі залишаться безкоштовними. Фото: з архіву

Евакуаційні рейси і надалі залишаються безкоштовними.

Укрзалізниця повертає платний проїзд неевакуаційними поїздами, а також закордонними рейсами. Про це повідомила пресслужба перевізника. Зазначають, що при цьому евакуаційні поїзди внутрішнього сполучення та міжміські електрички наразі залишаться безкоштовними.

В Укрзалізниці кажуть, що повернення до систематизованого продажу квитків на міжнародні рейси дасть змогу пасажирам планувати свої поїздки заздалегідь і гарантовано забезпечити собі місця у вагоні, адже посадка буде за квитками.

«2,75 мільйона українців та громадян інших країн уже врятовано залізницею й доставлено до безпечних місць – і ми продовжимо це робити, свідомо лишаючи всі внутрішні евакуаційні рейси безкоштовними. Це питання честі для нас, адже будь-хто повинен мати можливість убезпечити себе та своїх близьких, покинувши найбільш гарячі точки у безпечних вагонах Укрзалізниці», – каже Олександр Перцовський, керівник пасажирського напрямку Укрзалізниці. – Ми також бачимо нормалізацію трафіку за кордон: близько 12 тисяч пасажирів на день замість 20 тисяч ще тиждень тому. А відтак ми систематизуємо процес посадки і вводимо можливість цивілізовано придбати квитки та оплатити послуги перевізника. Це дозволить нам у свою чергу виконати свої зарплатні зобов'язання перед поїзними бригадами, які з першого дня війни самовіддано вирушають у рятівні евакуаційні рейси, подекуди курсуючи по два тижні поспіль».

Тож евакуаційні рейси Укрзалізниці всередині країни не потребують придбання квитків, посадка є безкоштовною, пріоритетом користуються діти та матері.

Додамо, що на сайті https://uz-vezemo.com/ доступний повний перелік актуальних рейсів, який постійно оновлюється. Рейси з відкритим продажем позначені зірочкою.

Читайте також: Водіям заборонили використовувати відеореєстратори

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую