ye-logo.v1.2

Дизельними генераторами у Хмельницькому хочуть забезпечити усі медзаклади й бюджетні установи

Суспільство 2174
Новий генератор зможе забезпечити живленням два корпуси інфекційної лікарні та кисневі станції
Новий генератор зможе забезпечити живленням два корпуси інфекційної лікарні та кисневі станції. Фото: з фейсбуку Олександра Симчшина

Також місто передає генератори у Чернігів і Київську область.

Вчора, 6 квітня, у Хмельницьку міську інфекційну лікарню придбали потужний дизельний генератор. Загалом обладнати генераторами різної потужності заплановано усі бюджетні заклади. Про це розповів Хмельницький міський голова Олександр Симчишин.

За його словами, в інфекційну лікарню придбали дизель-генератор «KJ Power» за 1,3 мільйона гривень. Його потужність становить 180 кіловатів. Тому за потреби він зможе забезпечити живленням два корпуси лікарні та роботу її кисневих станцій.

«Для себе поставили завдання мати генератор, тобто альтернативне живлення, в кожному бюджетному закладі й кожному медзакладі. Також вони повинні бути у кожному бомбосховищі», — зазначив міський голова.

Хмельницький вже закупив 30 генераторів різної потужності. Ще 53 дизель-генераторів на 8,5 кіловатів надало польське місто-побратим Чеханов. Частину з них вже відправили у міста, яка постраждали від російських окупантів. Зокрема, 20 надіслали у Чернігів і по сім — у Бучу та Ірпінь Київської області.

«Міські голови, з якими я спілкуюся, просять надсилати не одяг, а найбільш потрібні речі. Наприклад, харчі довготривалого зберігання, медикаменти, дизельні генератори. Саме такі речі ми й передаємо», — пояснив Олександр Сергійович.

Читайте також: Була вчителькою — стала швачкою: як переселенці у Хмельницькому опановують нову професію

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую