ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині незаконно вирубали понад півтори сотні дерев

Суспільство 6190
Загальну шкоду заподіяну незаконною рубкою оцінюють у понад 296 тисяч гривень
Загальну шкоду заподіяну незаконною рубкою оцінюють у понад 296 тисяч гривень. Фото: Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області

Кілька десятків з них — на території заказника місцевого значення «Ступенці».

Працівники Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області виявили чергову незаконну рубку дерев. Цього разу — на території Дунаєвецької територіальної громади. Загалом поки що невстановлені особи зрізали понад півтори сотні дерев різних порід. Деталі розповіли у пресслужбі екоінспекції.

За її інформацією, на початку квітня комунальне підприємство Дунаєвецької міської ради «Лісовик» попросило екоінспекцію перевірити факт незаконної рубки на території заказника місцевого значення урочище «Ступенці». Таким чином державні інспектори встановили, що в межах заказника зловмисники зрізали 34 дерева різних порід. А ще 119 — в охоронній зоні, тобто за 15 метрів від цього урочища.

Загальну шкоду заподіяну незаконною рубкою на території лісового масиву КП «Лісовик» оцінюють у 296 тисяч 318 гривень. Тепер правоохоронці мають встановити винуватців.

«Матеріали за цим факту вже направлені до Хмельницької обласної прокуратури», — зазначили у пресслужбі Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області.

Читайте також: Шахраї розсилають повідомлення про отримання грошової допомоги

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую