ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині поховали тероборонівця, який загинув під час обстрілу з танків

Суспільство 25164
4 березня Олексій зі своїм товаришем Михайлом та дядьком Василем на авто виїхали в напрямку житомирської дороги, де їхнє авто попало під обстріл ворожого танку
4 березня Олексій зі своїм товаришем Михайлом та дядьком Василем на авто виїхали в напрямку житомирської дороги, де їхнє авто попало під обстріл ворожого танку. Фото: facebook.com/chornoostrivskaOTG

20-річний хлопець отримав наскрізне поранення голови.

На Хмельниччині поховали 20-річного Олексія Казіміра — тероборонцівця, який загинув, прориваючись крізь обстріли з Бучі. Його тіло виявили аж після звільнення території від окупантів.

Про це повідомляється на офіційній сторінці Чорноострівської тергромади.

Зазначається, що Олексій Казімір після закінчення школи вступив до Київського військового ліцею імені Івана Богуна, а потім продовжив навчання в Транспортній академії України.

Коли росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну, 24 лютого, Олексій разом з товаришем виїхав з Києва до Бучі, де вступив в місцеву територіальну оборону. Через 10 днів блокпост, де перебував Олексій, був обстріляний із танків.

«4 березня Олексій зі своїм товаришем Михайлом та дядьком Василем на авто виїхали в напрямку житомирської дороги, де їхнє авто попало під обстріл ворожого танку. Всі, хто знаходився в автомобілі, загинули на місці», — зазначають в тергромаді.

Олексій помер, отримавши наскрізне поранення голови. Після звільнення цих територій українськими військовими, тіла виявили медичні працівники і передали до моргу. Аж через 53 доби, 26 квітня 2022 року, хлопця поховали в селі Захарівці.

Читайте також: Живемо завдяки їм: Хмельниччина прощається із загиблими військовими

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую