ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Ситуація ускладниться: Симчишин прокоментував брак пального у Хмельницькому

Суспільство 43456 2
У пріоритеті має бути забезпечення пальним потреб армії
У пріоритеті має бути забезпечення пальним потреб армії. Фото: ілюстративне delo.ua

Міський голова закликав хмельницьких водіїв пересісти з приватного на громадський транспорт.

Хмельничани, як і вся Україна, відчули дефіцит пального на АЗС. За словами міського голови Олександра Симчишина, найближчим часом проблема в місті ускладниться.

"Україна вже кілька днів має проблему з паливно-мастильними матеріалами. В інших містах це почалося трохи раніше, а в нас пізніше, бо в нас були запаси. Але ця ситуація кілька днів буде тільки ускладнюватися", — зазначив міський голова у своєму відеозверненні на сторінці у Фейсбуці.

Він закликав хмельницьких водіїв на певний час залишити свої автомобілі вдома, натомість користуватися громадським транспортом, велосипедами, або ж ходити пішки. Оскільки в першу чергу пальне необхідне для роботи комунальних служб, силових структур та ЗСУ.

"Нам у першу чергу треба забезпечити роботу комунальної галузі: сміттєвозів, комунальної техніки, громадського транспорту. Аби тут збоїв не було. А збої вже є, тому що багато приватних перевізників змушені в чергах стояти на заправках. Дайте їм перевагу, хай вони швидше заправляться, поїдуть, бо це критична інфраструктура. А ви по можливості, залиште автомобіль вдома, трошки треба потерпіти. Тому що ворог, бачите, скільки обстріляв нафтобаз, а ще тривають аграрні, польові роботи. Плюс паливно-мастильні треба для українського війська, адже військо не може без пального. На фронті вирішується доля України", — наголосив Олександр Симчишин.

Зазначимо, за інформацією уряду, основна причина дефіциту пального — знищення ворогом частини інфраструктури, в тому числі зупинка Кременчуцького нафтопереробного заводу. Аби розв’язати проблему з пальним, 29 квітня Кабінет міністрів України ухвалив зміни до державного регулювання цін на нафтопродукти. Це повинно дозволити протягом тижня вирішити питання дефіциту на АЗС.

Коментарі:

Андрій Потапенко 02.05.2022 00:49

менше пального - менше машин. менше машин - чистіше повітря.

Александр Стець 01.05.2022 21:30

Не все так просто... https://www.5.ua/ekonomika/ukrnafta-prodala-vdvichi-deshevshe-rynku-skraplenyi-haz-firmam-z-orbity-kolomoiskoho-275940.html

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую