ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Чому «Велика вітчизняна» є вигадкою і що стоїть за датою 9 травня - у новому випуску «Сімейної газети»

Суспільство 999
Радянські пропагандисти породили низку міфів, які путінський режим використовує у війні проти нас
Радянські пропагандисти породили низку міфів, які путінський режим використовує у війні проти нас. Фото: ye.ua

Журналісти підготували матеріал про те, чи варто зосереджуватися на конкретній даті щодо перемоги над нацизмом і яка дата — 8 чи 9 травня — правильна.

Сьогодні, коли рашизм став новим нацизмом, гасло «Ніколи знову» звучить особливо актуально. Україна стала першою ціллю росії, яка погрожує усій планеті Третьою світовою війною та ядерною зброєю. Як це пов’язано з 9 травня? Радянські пропагандисти породили низку міфів, які путінський режим використовує у війні проти нас. Детальніше — у свіжому випуску “Сімейної газети”.

А результати нового опитування українців свідчать, що ми не готові пожертвувати тимчасово окупованими територіями в обмін на примарний мир, українці хочуть лише перемоги. На сторінках видання фахівці відповідають на важливі запитання щодо внутрішньо переміщених осіб, виплати пенсій.

Також журналісти підготували розповіді про Героїв-захисників та тих, хто змушений був покинути рідну домівку через війну. А лікарі на шпальтах газети дають поради щодо профілактики ротавірусної інфекції та про те, як уникнути частих нападів мігрені. Також у свіжому номері “Сімейної газети” — поради щодо вирощування розсади, рецепти, гороскоп на тиждень, кросворди, дитяча сторінка.

Газету можна купити на поштових відділеннях, у кіосках преси, деяких продуктових магазинах обласного центру та у приватних розповсюджувачів. А попередні випуски можна взяти безкоштовно в Хмельницькому в газетних апаратах, які розміщені на залізничному вокзалі, у середмісті, на вулиці Кам’янецькій, біля кіоску з пресою, на центральному продовольчому ринку та на продовольчому ринку в мікрорайоні Виставка. Не забувайте й про рідних та знайомих, особливо тих, хто не користується інтернетом чи живе у сільській місцевості. Візьміть газету і для них.

А щоб не залишитися без улюбленої газети у другому півріччі, передплатіть її для себе, батьків, бабусь чи дідусів. Це можна зробити на поштових відділеннях, у листонош, а також за посиланням simeyna.ye.ua або за номером телефону 067-381-58-50. Передплата на друге півріччя вже розпочалася.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую