ye-logo.v1.2

Хмельницький музей збирає експонати про російсько-українську війну

Суспільство 2462
Музей збирає пам
Музей збирає пам'ятні речі російсько-української війни. Фото: автора

Подолян і переселенців просять приносити речі та свої свідчення про боротьбу з окупантами.

Бронежилети, використані туби з-під бойової зброї, гільзи, каски, нагороди сучасних українських воїнів — елементи нової експозиції музею історії міста Хмельницького. У закладі хочуть за допомогою оригінальних предметів і фото показати страшні реалії повномасштабної російської агресії.

Як розповіла наукова співробітниця музею Оксана Собко, тут збирають речі, одяг, документи українських захисників, а також окупантів. Роблять це для того, аби розповісти правду про героїчну боротьбу українського народу за свою державу.

"Ми продовжуємо збирати такі експонати, а почали ще з 2014 року. Є потреба в такій інформації, є запит. До нас, наприклад, дуже багато переселенців приходило останніми тижнями. Це люди з Києва, Харкова, Чернігова, їм цікаво подивитися нашу експозицію", — каже Оксана Собко.

Нині в колекції музею історії міста Хмельницького уже декілька десятків експонатів, пов'язаних з російсько-українською війною. Їх передали волонтери, місцеві військовослужбовці та їхні родичі. Подолян і переселенців просять приносити речі та свої свідчення про боротьбу з окупантами до музею, аби поповнити фонди та експозицію. А також збирають експонати, які відображають діяльність ворога: форму одягу та спорядження військовослужбовців збройних сил російської федерації та незаконних збройних формувань, на яких містяться відповідні знаки розрізнення (червоні та білі опаски, нарукавні знаки) тощо.

Звернутися до музею можна за адресою: м. Хмельницький, вул. Проскурівська, 30, тел.: 65-23-94, 067-192-10-79.

Читайте також: Археолог передав до хмельницького музею цінні артефакти

У музеї просять передавати у фонди речі, пов'язані з війною

Зараз в експозиції є речі, передані волонтерами та військовими

Збирають одяг, світлини і навіть дитячі малюнки

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую