ye-logo.v1.2

Олександр Пономарьов та DZIDZIO в Хмельницькому підтримали захисників концертом

Суспільство 3941
Українські зірки приїхали підбадьорити захисників
Українські зірки приїхали підбадьорити захисників. Фото: зі сторінки прикордонної академії у фейсбуці

Гості висловили охоронцям кордону свою підтримку, подарували добрі емоції та створили бадьору атмосферу.

У Хмельницькому до прикордонників завітали українські зірки – Олександр Пономарьов та Михайло Хома (DZIDZIO), а також актор і телеведучий Юрій Горбунов, учасники гумор-шоу «Вар'яти» та артисти студії «Магарич». Як розповіли у прикордонній академії, артисти об'єдналися, щоб підтримати захисників України та подарувати глядачам позитивні емоції.

Концерт розпочався з запальних виступів учасників студії «Магарич», добряче веселили глядачів і «Вар'яти». Михайло Хома вразив аудиторію під час зустрічі власними вокальними даними, розпочавши свій виступ з духовного гімну України «Молитва за Україну».

Олександр Пономарьов розповів глядачам історію створення своє пісні «Заспіваймо пісню за Україну» та разом із залом її заспівав. Усі разом артисти виконали вже популярну серед українців пісню «Горить, палає техніка ворожа, рідна Україна переможе». Цей хіт, слова та музику до якого написав Олександр Пономарьов, підняв настрій та бойовий дух усім присутнім. Глядачі в залі аплодували та підспівували відомі рядки.

Гості висловили охоронцям кордону свою підтримку, подарували добрі емоції та створили бадьору атмосферу.

"Адже пісні, гумор та посмішки – це також вид протистояння українців на війні. Попри те, що ворог мріє зламати наш моральний дух, маємо зберігати оптимізм та віру в Перемогу! Ми згуртовані, ми сильні і правда за нами!" — відзначили в Національній академії Державної прикордонної служби.

Співаки розповідали історії та виконували популярні пісні

Концерт приправили гумором

Нагадаємо, Пономарьов, Дзідзьо та зіркова компанія випустили запальний хіт «Україна переможе».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую