ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Як податковий консультант з Харкова відкрив фотовиставку у Хмельницькому

Суспільство 1212
На Кам
На Кам'янецькій з'явилася виставка жанрової фотографії з Харкова. Фото: автора

Роботи Олександра Зарайського - це стріт-фотографія.

На вулиці Кам’янецькій, 63 створена міні-виставка харківського фотолюбителя Олександра Зарайського, який переїхав до Хмельницького після початку повномасштабного вторгнення російських військ на територію України.

У Харкові Олександр Зарайський надавав бухгалтерські послуги та податкові консультації. Але з 2006 року в нього з’явилося повноцінне хобі - фотографія. Тож вже 15 років він у вільний час “полює” на людей. Роботи Олександра це стріт-фотографія, де зображене життя звичайних харків’ян на вулицях, у скверах та парках, їх емоції.

Олександр Зарайський біля своїх робіт. Фото Сергія Аніськова

“Мені ще з дитинства хотілося фотографувати, займатися жанровими фото. Фотографував я не лише у Харкові. Коли я приїздив у нове місто, я відразу брав фотоапарат та йшов на вулицю”, - розповів Олександр.

Зарайський тримає світлину, яка виграла премію на всеукраїнському конкурсі у 2012 році. Фото Сергія Аніськова

До Хмельницького Олександр Зарайський переїхав у березні. Через війну роботи в нього було небагато, тож він згадав про хобі та знайшов у Хмельницькому місцевий фотоклуб.

“Дізнався коли найближча зустріч фотоклубівців, роздрукував трохи своїх фото, для презентації, та й прийшов на засідання. Вони подивились мої фото та й кажуть: «Всьо, пішли вішати!». Ну думаю гаплик мені. Але виявилось, що не мене треба вішати, а мої фотороботи, що я приніс. Тож довелося експромтом відкрити в Хмельницькому невеличку імпровізовану фотовиставку своїх робіт”, - розповів Олександр.

Члени фотоклубу дивляться виставку. Фото Сергія Аніськова

Підібрати фотографії для виставки допомагав хмельницький фотохудожник Сергій Аніськов. В основному на світлинах можна побачити харків’ян під час відпочинку, зокрема, на лавках у парку.

Є на світлинах і харківський трамвай № 27, маршрут якого розпочинався з Салтівки - району, що найбільше у Харкові постраждав від обстрілів окупантів.

"Трамвай № 27 бере свій маршрут на Салтівці". Фото: автора

Також на світлинах є пам’ятник футбольному м’ячу, що знаходиться поряд з площею Свободи, на якому залишали свої автографи всі володарі "Золотого м'ячу" - нагороди кращому футболісту Європи. 

За словами Олександра Зарайського, його хобі та прогулянки з фотоапаратом по місту разом з членами фотоклубу дозволяють відволіктися від війни.

“І, чесно кажучи, це дозволяє добряче відволіктися від всього того, що було останні місяці. Іноді можна навіть уявити, що ти знову живеш звичайним життям, а не внутрішньо переміщена особа (ВПО) у чужому місті”, - каже харків’янин.

Зарайський вже проводив свої “полювання” у парку імені Чекмана, на набережній, в центрі міста. але поки що ці фото ще не оброблені.

Нагадаємо, що світлини, які зробив Олександр Зарайський, можна подивитися за адресою: вул. Кам’янецька, 63.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую