ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

З 1 вересня можуть запрацювати школи з бомбосховищами: яка ситуація в Хмельницькому

Суспільство 2723
Про роботу шкіл в умовах воєнного часу
Про роботу шкіл в умовах воєнного часу. Фото: ілюстративне з архіву

Наявність укриттів та їх умови в освітніх закладах ще мають перевірити.

З першого вересня в Україні відкриють лише ті школи, які мають бомбосховища. Про такі плани повідомив заступник міністра освіти Андрій Вітренко, пише Освіта.ua. За його словами, треба бути реалістами, бо все залежить від безпекової ситуації в країні. Також він розповів, що наразі Міністерство освіти проводить аудит шкіл щодо питання, чи є в них бомбосховища та відповідні засоби, щоб забезпечити безпеку дітей та педагогічних працівників під час навчання.

У Хмельницькому навчальні заклади загалом готові до подібних вимог. Однак, за словами виконувачки обов’язків директора міського департаменту освіти і науки Ольги Кшановської, офіційних розпоряджень щодо цього питання поки не було.

«В нас освітні заклади мають готові укриття. Хоча є ще деякі заклади, які потрібно дообладнати. Ми активно працюємо в цьому напрямку. Ми третій місяць зустрічаємо мешканці громади, які не мають укриття в своїх будинках. Вони користуються укриттям комунальних закладів, - говорить Ольга Вікторівна. – Ми чекаємо офіційних документів, як взагалі буде розпочинатися освітній процес в новому навчальному році. До того важко коментувати».

Нині у міському департаменті освіти і науки вирішують інше завдання: як завершити навчальний рік, щоб і внутрішньо переміщені особи отримали відповідні документи. Як говорить Ольга Кшановська, раніше йшлося, що переселенці їх отримуватимуть за своїми закладами. Однак ситуація змінилася. Тепер у департаменті роблять повторне замовлення документів для дітей-переселенців. Їх видаватимуть у закладах, за якими нині вони закріплені.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую