ye-logo.v1.2

Погода на червень – від прохолодних днів до спеки та гроз

Суспільство 2074

На Хмельниччині червень очікується з дощами та перепадами температури.

Погода першого місяця літа на Хмельниччині продовжить тенденції попередніх років і випробовуватиме мешканців області дощами й перепадами температури. Адже будуть у червні й прохолодні дні, коли стовпчики термометрів показуватимуть всього 15-16 градусів тепла, і спекотні – аж до +31-го .

Загалом, синоптики цьогорічний червень характеризують як помірно вологий. Так, за прогнозом Українського гідрометцентру, погода у перший місяць літа буде з дощами, а середньомісячна температура - вищою на півтора градуси за норму і становитиме в середньому +18...+23 градусів.

Прогнозуючи погоду на місяць синоптичний ресурс «Gismeteo» зазначає, що невеликі дощі ймовірні майже щодня у перший тиждень червня. Місцями очікуються грози. Температура повітря у ці дні коливатиметься в межах 21-26-ти градусів. Середина червня стане дещо спекотнішою і в деякі дні повітря прогріватиметься аж до позначки +30 градусів. Так, найтепліший день першого місяця літа синоптики прогнозують 17 червня – до 31-го градусу удень та +21 – уночі. Утім, і в таку спеку рятуватимуть дощі.

У третій декаді червня тепло дещо спаде і буде помірним – в межах 20-23-х градусів. Щоправда, останній тиждень місяця можливі й досить прохолодні як для літа дні з денною температурою +16+18 градусів.

Кліматологиня Світлана Бойченко також погоджується, що погода в Україні прийдешнього літа буде з температурними перепадами. За її словами, температура влітку може різко падати і підійматися. Це, у свою чергу, спричинить грози та вітри.

Крім того, за словами Світлани Бойченко, останні тенденції свідчать, що температура влітку триматиметься вище норми.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую