ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому перекриють рух транспорту вулицею Інститутською

Суспільство 2347
Рух буде перекрито з 20-ї години 15 червня до 6-ї ранку 16 червня
Рух буде перекрито з 20-ї години 15 червня до 6-ї ранку 16 червня. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Тролейбуси й автобуси об’їжджатимуть цю ділянку вулицею Тернопільською.

Завтра, 15 червня, з вечора до ранку наступного дня буде перекрито рух транспорту вулицею Інститутською. Причиною стане ремонт тепломережі, яка залягає під проїжджою частиною. Тож автовласникам рекомендують завчасно планувати свій маршрут. Про це розповіли у пресслужбі Хмельницької міської ради.

З 20-ї години 15 червня до 6-ї ранку 16 червня буде перекрито ділянку вулиці Інститутської між будинками №17 і №20. Тобто поблизу зупинки громадського транспорту «Вулиця Інститутська». Саме там ремонтуватимуть тепломережу, яка залягає під проїжджою частиною.

Тому громадський транспорт до центру міста й у зворотному напрямку курсуватиме через Тернопільську. Автомобілістів також простять звернути увагу на це й заздалегідь планувати свій маршрут.

До речі, 14 червня з 9-ї до 16-ї години обмежено рух транспорту ділянці на вулиці Проскурівського підпілля між Соборною та Кам’янецькою. Причина — санітарна обрізка зелених насаджень.

Читайте також: Медичні довідки до школи та садочка: коли їх краще оформляти хмельничанам

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую