ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Партнерський матеріал Люди, попри війну, повертаються до своїх домівок: що це означає для української економіки - у свіжому випуску «Сімейної газети»

Суспільство 700
На сторінках газети ви прочитаєте багато цікавої інформації
На сторінках газети ви прочитаєте багато цікавої інформації. Фото: ye.ua

А також — думки експертів про те, коли в Україні завершиться паливна криза.

Журналісти зібрали інформацію про зміни у пенсійному законодавстві — хто може вийти достроково на пенсію, кому до страхового стажу рік за три та коли і як перерахують мінімальну пенсію. На сторінках газети ви прочитаєте розповіді про пораненого українського захисника, який одружився у госпіталі у Франції, про фельдшерку, яка загинула, рятуючи життя українських захисників та дізнаєтеся історію родини, якій вдалося вирватися з рашистської окупації під Гостомелем.

Також — поради лікарів як вберегтися від кліщів та на що жінкам звернути увагу, щоб не пропустити перші симптоми раку грудей. Крім того — поради для господарів, рецепти заготовок з ягід на зиму, дитяча сторінка, гороскоп, кросворди та програма телебачення на наступний тиждень.

Нагадуємо, що газету можна купити у поштових відділеннях, кіосках преси, деяких продуктових магазинах обласного центру та у приватних розповсюджувачів. А попередні випуски можна взяти безкоштовно в Хмельницькому в газетних апаратах, які розміщені у середмісті, на вулиці Кам’янецькій, біля кіоску з пресою, на центральному продовольчому ринку та на продовольчому ринку в мікрорайоні Виставка. Не забувайте й про рідних та знайомих, особливо тих, хто не користується інтернетом чи живе у сільській місцевості. Візьміть газету і для них.

А щоб не залишитися без улюбленої газети у другому півріччі, передплатіть її для себе, батьків, бабусь чи дідусів на друге півріччя. Передплатити газету можна за посиланням: simeyna.ye.ua або за номером телефону 067 381 5850. Також передплату можна оформити на сайті Укрпошти (peredplata.ukrposhta.ua), на поштових відділеннях або у листоноші. Поспішайте, передплата вже завершується!

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую