ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Олена ЩЕГЕЛЬСЬКА Як благодійні фонди допомагають захисникам – у свіжому випуску «Сімейної газети» уже в продажу

Суспільство 663
«Сімейну газету» можна купити на передплатити
«Сімейну газету» можна купити на передплатити. Фото: ye.ua

Журналісти видання підготували відповіді на запитання про те, чи можуть вручити повістку на вулиці та дізнавалися, як благодійні фонди допомагають захисникам України.

У свіжому номері газети - про особливості виїзду дитини за кордон в умовах воєнного стану, про те, коли потрібен міжнародний варіант водійського посвідчення. На сторінках газети - поради, що робити, щоб не отруїтися грибами, які трави для чаю варто засушити на зиму, рецепти літніх десертів, цікава дитяча сторінка, гороскоп, кросворди і програма телебачення на наступний тиждень.

Нагадаємо, що газету можна купити у поштових відділеннях, кіосках преси, деяких продуктових магазинах обласного центру та у приватних розповсюджувачів. А попередні випуски можна взяти безкоштовно в Хмельницькому в газетних апаратах, які розміщені у середмісті, на вулиці Кам’янецькій, біля кіоску з пресою, на центральному продовольчому ринку та на продовольчому ринку в мікрорайоні Виставка. Не забувайте й про рідних та знайомих, особливо тих, хто не користується інтернетом чи живе у сільській місцевості. Візьміть газету і для них.

Якщо ви не встигли передплатити газету на друге півріччя, передплату можна оформити з будь-якого місяця. Зробити це можна за посиланням: simeyna.ye.ua або за номером телефону 067 381 5850. Також передплату можна оформити на сайті Укрпошти (peredplata.ukrposhta.ua), на поштових відділеннях або у листоноші.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую