ye-logo.v1.2

У Волочиську позбулися пам’ятника юному Леніну

Суспільство 2645
У Волочиську пам
У Волочиську пам'ятник юному Леніну таки демонтували. Фото: зі сторінки проєкту "Декомунізація. Україна" у фейсбуці

На Хмельниччині триває декомунізація.

На Хмельниччині продовжують позбуватися залишків комуністичного режиму, знімають радянські пам’ятні дошки та демонтовують пам’ятники.

Як повідомляє проєкт «Декомунізація. Україна», цього разу демонтували залишки радянщини ще у кількох населених пунктах області.

Також на запит співзасновника проєкту «Декомунізація. Україна» Вадима Позднякова у Волочиській міській раді повідомили, що таки демонтували пам’ятник юному Леніну, який донедавна був у місті. Окрім того, демонтовано дошку червоному козацтву в селі Маначин Волочиської ОТГ.

А от у селі Нігин, що на Кам’янеччині, радянський напис на автобусній зупинці – «декомунізували» фарбою. У селі Залісці Дунаєвецької громади зняли меморіальну дошку на честь 50 річчя СРСР, а у селищі Вовковинці на Деражнянщині позбулися меморіальної дошки комітету незаможних селян.

У селі Нігин, що на Кам’янеччині, радянський напис на автобусній зупинці – «декомунізували» фарбою.

Нагадаємо, раніше у селі Нігин, що на Кам’янеччині, зняли табличку із зображенням Леніна та його цитатою. А в селі Жуків на Шепетівщині було демонтовано макет радянського ордену із зображенням серпа і молота.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую