ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Партнерський матеріал Про допомогу українцям, історії героїв і не тільки - у свіжому номері «Сімейної газети»

Суспільство 670
Чимало цікавої та корисної інформації можна дізнатися на сторінках газети
Чимало цікавої та корисної інформації можна дізнатися на сторінках газети. Фото: ye.ua

Журналісти підготували чимало цікавої та корисної інформації.

У свіжому випуску — розповіді про Героїв-Захисників: снайперу Олександру Самсонову та підполковника Олега Грудзевича, про семирічну доньку загиблого Захисника, яка збирає гроші на допомогу армії. Також матеріали про те, де шукати допомоги українцям, які постраждали від домашнього насильства, як переоформити пенсію в іншу країну та які додаткові пільги передбачені для учасників бойових дій. На шпальтах газети лікар-невролог розповідає про те, як налагодити здоровий сон, а досвідчений зоотехнік дає поради щодо догляду за козами.

Також у виданні — рецепти заготовок на зиму, цікава дитяча сторінка, гороскоп і програма телебачення на наступний тиждень.

Нагадаємо, що газету можна купити у поштових відділеннях, кіосках преси, деяких продуктових магазинах обласного центру та у приватних розповсюджувачів. А попередні випуски можна взяти безкоштовно в Хмельницькому в газетних апаратах, які розміщені у середмісті, на вулиці Кам’янецькій, біля кіоску з пресою, на центральному продовольчому ринку та на продовольчому ринку в мікрорайоні Виставка. Не забувайте й про рідних та знайомих, особливо тих, хто не користується інтернетом чи живе у сільській місцевості. Візьміть газету і для них.

Якщо ви не встигли передплатити газету на друге півріччя, передплату можна оформити з будь-якого місяця. Зробити це можна за посиланням: simeyna.ye.ua або за номером телефону 067 381 5850. Також передплату можна оформити на сайті Укрпошти (peredplata.ukrposhta.ua), на поштових відділеннях або у листоноші.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую