ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На полях Хмельниччини до Дня Незалежності створили величезні Герби та карту України

Суспільство 6587 1
Довжина одного з Гербів сягає 600 метрів
Довжина одного з Гербів сягає 600 метрів. Фото: пресслужби Хмельницької ОДА

Такий оригінальний подарунок підготували місцеві аграрії.

Сьогодні, 24 серпня, українці відзначають День Незалежності України. З питань безпеки цьогоріч довелося обмежити святкові заходи. Втім, громадяни не залишилися без оригінальних подарунків. На Хмельниччині місцеві аграрії привітали громадян з Днем Незалежності, створивши на своїх полях рекордні величезні композиції. А саме: два Герби та карту України.

«Нині Хмельниччина тримає не лише гуманітарний фронт, а й продовольчий. Тому з місцевими аграріями ми вирішили по-особливому привітати нашу область і усю країну з найважливішим державним святом», — зазначив начальник Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій.

У пресслужбі Хмельницької ОВА розповіли, що аграрії області створили три рекордні об’єкти. Зокрема, виорали величезну карту України. Її на одному гектарі поля створило приватне підприємство «Україна-Агро-2С» з Кам’янець-Подільського району. В центрі цієї мапи вишикувалися двісті людей зі синіми парасольками. Таким чином вони утворили напис «Непереможна і єдина».

В центрі мапи України люди вишикувалися у напис «Непереможна і єдина». Фото: пресслужби Хмельницької ОДА

В центрі мапи України люди вишикувалися у напис «Непереможна і єдина». Фото: пресслужби Хмельницької ОДА

Також аграрії створили на своїх полях два величезні Герби України. Довжина одного з них сягає 600 метрів. Над цими композиціями працювали Агропромхолдинг «Астарта Київ», ТОВ «Волочиськ агро», СТОВ «Гарант», ТОВ «ВКФ Агро-Еко ХХІ».

До теми: У центрі Хмельницького виставили знищену техніку окупантів (фото)

Коментарі:

Андрій Кривошия 29.08.2022 05:39

Яка карта України?!!! Ви телевізор вмикали коли останній раз??? Повний дизак- ваша карта! Ганьба!!!

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую