ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

«Захист України» у школах Хмельницької громади: для п'яти шкіл закуплять обладнання на 200 тисяч гривень

Суспільство 1540 1
Для навчання з "Захисту України" купують нове обладнання
Для навчання з "Захисту України" купують нове обладнання

Нове обладнання з'явиться у школах до кінця року.

Департамент освіти та науки Хмельницької міськради оголосив тендер на придбання навчального обладнання та засобів для кабінету з предмету «Захист України». Вартість 5-ти комплектів становить 200 тисяч гривень. Про це йдеться на сайті “Прозорро”.

Мова йде про придбання п’яти комплектів навчального обладнання, які призначені для шкіл Хмельницької територіальної громади. Під час вивчення предмету “Захист України” школяри мають вивчити основи тактичної медицини, першої медичної допомоги, основи інженерної роботи, поводження зі зброєю, патріотичного виховання.

У комплект навчального обладнання будуть входити предмети як для надання медичної допомоги, орієнтування на місцевості, так і для навчання використання зброї.

Так для надання медичної допомоги у комплекті будуть дві аптечки. Одна для надання швидкої допомоги, інша - загальна військова. Також придбають набір моделей ран та ушкоджень, різноманітні бинти, вата, турнікети, бандажі, джгути, шини, декомпресійна голка, дихальний мішок для штучної вентиляції легень, затискач кровоспинний, комір шийний, маски з клапаном для штучної вентиляції легень та інше.

Крім того, для вивчення зброї у комплекті буде пневматична гвинтівка, навчальні гранати, навчальні патрони, макет протипіхотної міни, магазин для автомату, саперний щуп, індивідуальний протихімічний пакет.

Придбати обладнання для навчання з предмету “Захист України” планують до кінця року. Комплекти придбають для Копистинського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів, "Центру розвитку творчих здібностей дитини", Давидковецької ЗОШ I-III ступені, Іванковецького ліцею, Пироговецького ліцею, Шаровечківської ЗОШ І-ІІІ ступені.

Нагадаємо, що у Хмельницькому створили навчально-тренувальний центр, де надаватимуть методичну допомогу вчителям, які викладають предмет «Захист України».

Загалом, цього року на обладнання для навчання "Захисту України" для шкіл Хмельницької громади планують витратити близько 3 мільйони гривень.

Коментарі:

Maksym Myroshnyk 27.08.2022 10:35

Шукай сучасне Обладнання для освіти на odo.com.ua

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую