ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Партнерський матеріал Чи принесе осінь чергове здорожчання продуктів харчування - у свіжому номері «Сімейної газети»

Суспільство 725
У свіжому випуску газети чимало цікавої та корисної інформації
У свіжому випуску газети чимало цікавої та корисної інформації. Фото: ye.ua

Журналісти зібрали думки експертів з цього приводу.

У свіжому номері «Сімейної газети» журналісти досліджували питання чи принесе осінь чергове здорожчання продуктів харчування. Також зібрали інформацію кліматологів та синоптиків про прогноз погоди на цьогорічні осінь та зиму. А фахівці газової служби розповіли, для чого укладати договір на техобслуговування газового обладнання.

А ще у свіжому випуску — поради психолога як зберегти стосунки в умовах війни, розповіді про Героїв-захисників та історії з війни. Лікарі на сторінках газети розповідають про те, чим небезпечні хронічний тонзиліт та дисплазія шийки матки. А для господинь — рецепти страв з гарбуза та правила його зберігання. Традиційно у газеті — програма телебачення, кросворд, гороскоп.

Газету можна купити у поштових відділеннях, кіосках преси, деяких продуктових магазинах обласного центру та у приватних розповсюджувачів. А попередні випуски можна взяти безкоштовно в Хмельницькому в газетних апаратах, які розміщені у середмісті, на вулиці Кам’янецькій, біля кіоску з пресою, на центральному продовольчому ринку та на продовольчому ринку в мікрорайоні Виставка. Не забувайте й про рідних та знайомих, особливо тих, хто не користується інтернетом чи живе у сільській місцевості. Візьміть газету і для них.

Якщо ви не встигли передплатити газету на друге півріччя, передплату можна оформити з будь-якого місяця. Також можна передплатити газету на наступний рік. Передплатна кампанія вже розпочалася! До 1 листопада діє суперпільгова передплатна ціна. Передплатити газету можна за посиланням: simeyna.ye.ua або за номером телефону 067 381 5850. Також передплату можна оформити на сайті Укрпошти (peredplata.ukrposhta.ua), у поштових відділеннях або у листоноші. Не забудьте передплатити “Сімейну газету” для найдорожчих — батьків, бабусь і дідусів! Подаруйте улюблене видання найріднішим!

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую