ye-logo.v1.2

На Ярмолинеччині попрощалися із загиблим Олександром Геретою

Суспільство 2233
«Він служив правдою та волею за нашу Україну, за незалежність, за спокій сердець та за майбутнє кожного українця з 2014 року», - кажуть у громаді про загиблого
«Він служив правдою та волею за нашу Україну, за незалежність, за спокій сердець та за майбутнє кожного українця з 2014 року», - кажуть у громаді про загиблого. Фото: зі сторінки Солобковецької громади у фейсбуці

Він захищав Україну з 2014 року.

У Солобківцях на Ярмолинеччині попрощалися з Героєм, загиблим на війні. В останню дорогу провели Олександра Герету. Прощалися із загиблим 16 вересня, повідомляють в Солобковецькій громаді.

«З сумом та сльозами на очах жителі Солобківців прощались із загиблим Героєм – Геретою Олександром. Багато небайдужих прийшли розділити горе з сім’єю загиблого Героя — друзі, військові побратими, духовенство, представники місцевої влади та земляки», - написали на сторінці громади у фейсбуці.

Кортеж із тілом загиблого на війні Героя зустрічали «живим коридором» з українською символікою. Прощались із Героєм на площі біля сільської ради, весь шлях до цвинтаря був встелений квітами.

У Солобківцях на Ярмолинеччині попрощалися з Героєм, загиблим на війні. В останню дорогу провели Олександра Герету

«Він служив правдою та волею за нашу Україну, за незалежність, за спокій сердець та за майбутнє кожного українця з 2014 року», - додають в громаді.

Щирі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять Герою!

Нагадаємо, завтра, 19 вересня, у Хмельницькому в останню дорогу проводжатимуть загиблого на війні Євгена Ролдугіна.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую