ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Партнерський матеріал Що робити, якщо виникнуть проблеми з газом або електрикою – у новому випуску «Сімейної газети»

Суспільство 512
Також у номері журналісти розвінчують чергові фейки, які просувають путіністи
Також у номері журналісти розвінчують чергові фейки, які просувають путіністи

Корисні поради з цього приводу журналісти зібрали для читачів.

У свіжому номері газети «Сімейної газети» журналісти зібрали поради фахівців, які мінімальні запаси слід зробити на випадок відсутності газу, електроенергії та централізованого опалення.

Також у номері журналісти розвінчують чергові фейки, які просувають путіністи. Також на шпальтах газети — поради, як підтвердити стаж без трудової книжки, розповідь про вкрадені святині України, цікаві факти про життя королеви Єлизавети ІІ. Традиційно — історії про Героїв, переселенців, життєві історії. В інтерв'ю з лікарем-кардіологом — про користь і шкоду для людського організму холестерину. Крім того, поради для господарів, рецепти страв з субпродуктів, дитяча сторінка, гороскоп, кросворд, програма телебачення.

Газету можна купити у поштових відділеннях, кіосках преси, деяких продуктових магазинах обласного центру та у приватних розповсюджувачів. А попередні випуски можна взяти безкоштовно в Хмельницькому в газетних апаратах, які розміщені у середмісті, на вулиці Кам’янецькій, біля кіоску з пресою, на центральному продовольчому ринку та на продовольчому ринку в мікрорайоні Виставка. Не забувайте й про рідних та знайомих, особливо тих, хто не користується інтернетом чи живе у сільській місцевості. Візьміть газету і для них.

Якщо ви не встигли передплатити газету на друге півріччя, передплату можна оформити з будь-якого місяця. Також можна передплатити газету на наступний рік. Передплатна кампанія вже розпочалася! До 1 листопада діє суперпільгова передплатна ціна. Передплатити газету можна за посиланням: simeyna.ye.ua або за номером телефону 067 381 5850. Також передплату можна оформити на сайті Укрпошти (peredplata.ukrposhta.ua), у поштових відділеннях або у листоноші. Не забудьте передплатити “Сімейну газету” для найдорожчих — батьків, бабусь і дідусів! Подаруйте улюблене видання найріднішим!

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую