ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Ядерні погрози: блеф чи зворотній відлік? Аналізує військовий експерт Петро Черник

Суспільство 1398
Військовий експерт про ядерну загрозу, мобілізацію та протести в росії, NASAMS
Військовий експерт про ядерну загрозу, мобілізацію та протести в росії, NASAMS . Фото: АрміяІнформ

За його словами, путін усвідомлює, що терпить стратегічну поразку, тому може зважитися на будь-що.

Чи справді застосує путін ядерну зброю у війні в Україні наразі не може сказати ніхто, зазначає військовий експерт Петро Черник. Однак, очевидним є той факт, що наразі ядерна загроза є дуже високою.

«Підняття у повітря американських спеціальних літаків, які відстежують потенційні пуски, переведення їх на цілодобове бойове чергування свідчить про те, що в американців достатньо розвідувальної інформації, що у середовищі путіна ядерний апокаліпсис обговорюється. І, можливо, навіть є прийняті рішення. Ми цього не знаємо. Але насправді все неймовірно серйозно», - зауважує Петро Черник.

Експерт додає, якщо все-таки це станеться, то великі країни, в першу чергу США, будуть змушені відповідати. Інакше у світі розпочнеться хаос, адже інші держави теж можуть захотіти вирішувати конфлікти з допомогою ядерної зброї. На думку Петра Черника, відповідати на застосування ядерної зброї росією, скоріш за все, будуть США та Велика Британія.

Висловився експерт і про характер протестів росіян проти мобілізації. Петро Черник наголошує: вони не протестують проти війни, вони протестують проти мобілізації. Це важлива деталь, яку маємо розуміти. «Ще одна важлива деталь, - додає експерт, - бунтують малі народи. Вони тверезо почали розуміти, що вони теж є під геноцидом російського народу. Справжній протестний електорат у росії ще не склався. Тому шукати ознак глобального суспільного протесту не варто».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую