ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Помер дитячий ортопед-травматолог, директор лікарні Євген Бесараб

Суспільство 3698
Співчуваємо рідним і близьким Євгена Бесараба
Співчуваємо рідним і близьким Євгена Бесараба. Фото: з фейсбука

Медик боровся з важкою хворобою.

Вчора, 2 жовтня, на 39-му році життя зупинилося серце лікаря, керівника Чорноострівської лікарні Басараба Євгена Олександровича. Як зазначають на сторінці громади, медик займав посаду директора закладу з квітня 2016 року. За цей час йому вдалося впровадити необхідні нововведення, пов’язані з медичною реформою, повністю комп’ютеризувати робочі місця у лікарні.

«Євген Олександрович – був сучасним та вмілим керівником з творчим мисленням, який не визнавав безвихідних ситуацій, людиною з високим почуттям відповідальності та людяності, - повідомляють у громаді. - Пішла з життя людина доброї душі, відкритого серця. Не вистачає слів, щоб передати смуток та біль втрати, який страшною звісткою торкнувся не лише сім’ї, але й жителів громади, які знали, поважали та цінували Євгена Олександровича».

До того, як стати керівником Чорноострівської лікарні, Євген Бесараб працював лікарем ортопедом-травматологом у Хмельницькій міській дитячій лікарні. Як розповідає сайту «Є» директорка дитячої лікарні Наталія Зимак-Закутня, навіть після свого призначення чоловік продовжив працювати у їхньому травмпункті.

«Він завжди відповідально ставився до роботи. Пацієнти були ним дуже задоволені. Це чудова людина, класний фахівець. Останні роки півтора Євген в нас вже не працював. Він мужньо боровся з хворобою. Це була важка історія для всіх. Страшенно прикро, що ідуть такі люди», - сказала Наталія Зимак-Закутня.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую