ye-logo.v1.2

Суд оштрафував депутатку Старокостянтинівської міськради, яка голосувала за земельні питання родичів

Суспільство 920
Суд вирішив оштрафувати жінку, яка мприяла голосуванням виділення землі сину
Суд вирішив оштрафувати жінку, яка мприяла голосуванням виділення землі сину. Фото: ілюстративне slovoidilo.ua

Жінка не мала права голосувати за земельні питання сина та невістки в умовах конфлікту інтересів.

Суд вирішив оштрафувати жінку-депутата Старокостянтинівської міськради, яка проголосувала за земельні питання сина та невістки в умовах конфлікту інтересів. Тепер жінка має сплатити 3 тисячі 740 гривень. Про це йдеться у постанові суду.

Суд встановив, що у травні 2021 року, жінка проголосувала за проєкт рішення сесії міськради “Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки”, де серед інших таке право надавалося її сину та його дружині. В подальшому це рішення дозволяє її сину та невістці отримати у власність земельні ділянку площею 1,99 гектара та два гектари.

Перед голосуванням за це питання, депутатка повідомила, що вона має конфлікт інтересів. Але, незважаючи на це, проголосувала за земельні питання, які стосувалися її рідних.

Згідно закону “Про запобігання корупції” депутат повинен не приймати рішень в умовах реального конфлікту інтересів. Саме цей пункт депутатка й порушила.

В суді жінка пояснила, що вона повідомила про наявний конфлікт інтересів при голосуванні за надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сину та невістці, але проголосувала «ЗА» за дані рішення, так як не зрозуміла за що голосувала, оскільки голосування відбулося по багатьох питаннях.

В результаті суд визнав жінку винною у адміністративному правопорушенні та оштрафував на 3740 гривень.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую