ye-logo.v1.2

В Карпати з Хмельницького: Укрзалізниця продовжила до Трускавця маршрути двох потягів (Розклад)

Суспільство 11814
Укрзалізниця відновила низку маршрутів, які діяли до початку масштабної війни
Укрзалізниця відновила низку маршрутів, які діяли до початку масштабної війни. Фото: ілюстративне х архіву редакції

Також потяг Київ-Трускавець їхатиме на кілька годин швидше.

Укрзалізниця відновила низку маршрутів, які діяли до початку масштабної війни. Зокрема, до Трускавця продовжили рух потягів №21 Харків-Львів і №41/42 Дніпро-Львів. Обоє мають зупинки у Хмельницькому. Крім того, Укрзалізниця пришвидшила на три години рух потяга №49/50 Київ-Трускавець.

Маршрут потяга №21 Харків-Львів подовжено до Трускавця.

З 6 листопада потяг №21 Харків-Трускавець почне курсувати по парних числах і при двох непарних 28-го, 30-го й 2-го за таким розкладом:

  • Харків — відправляється о 19:58;
  • Полтава-Київська — прибуває о 21:48 й відправляється о 22:18;
  • Миргород — прибуває о 23:27 й відправляється о 23:27;
  • Київ — прибуває о 02:39 й відправляється о 02:59;
  • Вінниця — прибуває о 05:46 й відправляється о 05:48;
  • Хмельницький — прибуває о 07:49 й відправляється о 07:51;
  • Тернопіль — прибуває о 09:44 й відправляється о 09:49;
  • Львів — прибуває о 11:54 й відправляється о 12:23;
  • Дрогобич — прибуває о 13:53 й відправляється о 14:18;
  • Трускавець — прибуває о 14:36.

А у зворотному напрямку потяг №22 Трускавець-Харків з 7 листопада їхатиме за таким розкладом:

  • Трускавець — відправляється о 15:58;
  • Дрогобич — прибуває о 16:16 й відправляється о 16:42;
  • Львів — прибуває о 18:11 й відправляється о 18:35;
  • Тернопіль — прибуває о 20:30 й відправляється о 20:34;
  • Хмельницький — прибуває о 22:20 й відправляється о 22:22;
  • Вінниця — прибуває о 00:18 й відправляється о 00:20;
  • Київ — прибуває о 03:02 й відправляється о 03:22;
  • Миргород — прибуває о 06:16 й відправляється о 06:19;
  • Полтава-Київська — прибуває о 07:37 й відправляється о 08:02;
  • Харків — прибуває о 10:18.

Маршрут потяг №41/42 Дніпро-Львів подовжено до Трускавця.

Тож потяг №41 Дніпро-Трусквець курсує щоденно за таким розкладом:

  • Дніпро-Головний — відправляється о 14:30;
  • Кам’янське-Пасажирське — прибуває о 15:03 й відправляється о 15:05;
  • Верхньодніпровськ — прибуває о 15:24 й відправляється о 15:26;
  • Вільногірськ — прибуває о 15:56 й відправляється о 15:58;
  • П'ятихатки — прибуває о 16:27 й відправляється о 16:29;
  • Олександрія — прибуває о 17:47 й відправляється о 17:49;
  • Знам'янка Пасажирська — прибуває о 18:29 й відправляється о 18:33;
  • Фундукліївка — прибуває о 19:18 й відправляється о 19:20;
  • Кам'янка — прибуває о 19:34 й відправляється о 19:36;
  • Ім. Т. Шевченка — прибуває о 19:57 й відправляється о 20:15;
  • Городище — прибуває о 20:59 й відправляється о 21:01;
  • Корсунь — прибуває о 21:21 й відправляється о 21:23;
  • Миронівка — прибуває 22:00 о й відправляється о 22:02;
  • Козятин-1 — прибуває о 00:40 й відправляється о 00:42;
  • Вінниця — прибуває о 01:34 й відправляється о 01:39;
  • Хмельницький — прибуває о 03:37 й відправляється о 03:52;
  • Підволочиськ — прибуває о 05:02 й відправляється о 05:17;
  • Тернопіль — прибуває о 06:04 й відправляється о 06:09;
  • Злочів — прибуває о 07:05 й відправляється о 07:07;
  • Красне — прибуває о 07:31 й відправляється о 07:33;
  • Підзамче — прибуває о 08:06 й відправляється о 08:08;
  • Львів — прибуває о 08:20 й відправляється о 08:43;
  • Дрогобич — прибуває о 10:25 й відправляється о 10:51;
  • Трускавець — прибуває об 11:09.

А у зворотному напрямку потяг №42 Трускавець-Дніпро теж курсує щоденно, але за таким розкладом:

  • Трускавець — відправляється о 13:15;
  • Дрогобич — прибуває о 13:33 й відправляється о 13:59;
  • Львів — прибуває о 15:33 й відправляється о 15:53;
  • Підзамче — прибуває о 16:05 й відправляється о 16:07;
  • Красне — прибуває о 16:40 й відправляється о 16:42;
  • Злочів — прибуває о 17:04 й відправляється о 17:06;
  • Тернопіль — прибуває о 18:01 й відправляється о 18:06;
  • Підволочиськ — прибуває о 18:56 й відправляється о 18:58;
  • Хмельницький — прибуває о 20:04 й відправляється о 20:19;
  • Вінниця — прибуває о 22:21 й відправляється о 22:26;
  • Козятин-1 — прибуває о 23:15 й відправляється о 23:17;
  • Біла Церква — прибуває о 01:03 й відправляється о 01:05;
  • Миронівка — прибуває о 02:02 й відправляється о 02:04;
  • Корсунь — прибуває о 02:39 й відправляється о 02:41;
  • Городище — прибуває о 03:01 й відправляється о 03:03;
  • Ім. Т. Шевченка — прибуває о 03:45 й відправляється о 04:00;
  • Кам'янка — прибуває о 04:25 й відправляється о 04:27;
  • Фундукліївка — прибуває о 04:45 й відправляється о 04:47;
  • Знам'янка Пасажирська — прибуває о 05:34 й відправляється о 05:37;
  • Олександрія — прибуває о 06:18 й відправляється о 06:20;
  • П'ятихатки — прибуває о 07:38 й відправляється о 07:40;
  • Вільногірськ — прибуває о 08:04 й відправляється о 08:06;
  • Верхньодніпровськ — прибуває о 08:33 й відправляється о 08:35;
  • Кам’янське-Пасажирське — прибуває о 08:54 й відправляється о 08:56;
  • Дніпро-Головний — прибуває о 09:36.

Рух потяга №49/50 Київ-Трускавець пришвидшили на три години.

Отож, потяг №49 Київ-Трускавець щоденно курсує за таким розкладом:

  • Київ — відправляється о 21:05;
  • Фастів — прибуває о 21:56 й відправляється о 21:58;
  • Козятин-1 — прибуває о 23:12 й відправляється о 23:14;
  • Вінниця — прибуває о 00:05 й відправляється о 00:09;
  • Хмельницький — прибуває о 02:02 й відправляється о 02:07;
  • Тернопіль — прибуває о 04:00 й відправляється о 04:05;
  • Львів — прибуває о 06:05 й відправляється о 06:30;
  • Дрогобич — прибуває о 08:01 й відправляється о 08:27;
  • Трускавець — прибуває о 08:45.

А у зворотному напрямку потяг №50 Трускавець-Київ щоденно курсує за таким розкладом:

  • Трускавець — відправляється о 20:25;
  • Дрогобич — прибуває о 20:43 й відправляється о 21:09;
  • Львів — прибуває о 22:43 й відправляється о 23:05;
  • Тернопіль — прибуває о 01:03 й відправляється о 01:07;
  • Хмельницький — прибуває о 02:54 й відправляється о 03:06;
  • Вінниця — прибуває о 05:18 й відправляється о 05:21;
  • Козятин-1 — прибуває о 06:09 й відправляється о 06:11;
  • Фастів — прибуває о 07:25 й відправляється о 07:27;
  • Київ — прибуває о 08:36.

До теми: Укрзалізниця запустила додатковий потяг з Києва у Перемишль через Хмельницький (Розклад руху)

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую