ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельницькі рятувальники показали, як виглядає деокупований Херсон (фото)

Суспільство 3218
Рятувальники Хмельниччини допомагають розбирати завали у Херсоні
Рятувальники Хмельниччини допомагають розбирати завали у Херсоні. Фото: ДСНС області

Спалена техніка, зруйновані будинки, заміновані території…

Рятувальники Хмельниччини у складі зведеного загону ДСНС України зараз працюють у деокупованому Херсоні. Спільними зусиллями надзвичайники розбирають завали зруйнованих будинків, а піротехніки розміновують територію. Загалом спеціалістам потрібно обстежити та зробити безпечною понад 7 тисяч квадратних кілометрів деокупованої території Херсонської області.

Як зазначають хмельницькі рятувальники, попереду багато важкої і небезпечної роботи. Наразі ж вони поділилися знімками, як виглядає деокупований Херсон.

«Там, де побував кірзовий чобіт російських терористів: розруха, смерть, страждання, сльози... Роботи більше ніж достатньо, і фотографіями усього не передати... Але перші емоції від повернення української землі тут вщухають і починається активна робота. І як ви розумієте, робота важка та надскладна», - зазначають в обласному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую